1000 mm stoluň diametri bolan agyr ýükli turba gidrawliki kebşirleýji pozisioner
✧ Giriş
1. Bu maşyn aňsat kebşirlemek üçin ulanylýar, kebşirleme maşyny bilen işläp bilýär, kebşirleme manipulýatory
2. Pozisioner VFD arkaly 0-dan 120°-a çenli egilip, 360° öwrülip bilýär.
3. Voltaž standarty 380V-3PH-50HZ, ýöne biz siziň talabyňyza laýyklykda 110-575V öndürip bileris
4. Iş bölegini kebşirlemek üçin ajaýyp ýagdaýda saklaýar.
5. Kebşirleme hilini subut edýär we kebşirleme zähmetini azaldýar we öndürijiligi ýokarlandyrýar.
6. 0-90° egilme burçy bolan elektrik dişli çarhyň egilme pozisiýasy
7. Uzakdan el bilen dolandyryş gutusy we aýak pedaly bilen dolandyryş.
8. Stol aýlanyşynyň basgançaksyz sazlanyp bolýan tizligi
9. Asyl öndürijiden 100% täze
✧ Esasy aýratynlyklar
| Model | AHVPE-20 |
| Öwrülme ukyby | Maksimum 2000 kg |
| Stol diametri | 1000 mm |
| Galdyryş ýoly | Gidrawliki silindr |
| Galdyryjy silindr | Bir silindr |
| Kaldyryş merkezi urgusy | 600~1470 mm |
| Aýlanma usuly | Motorlaşdyrylan 1.5 KW |
| Eğimli ýol | Gidrawliki silindr |
| Eğim silindr | Bir silindr |
| Eğim burçy | 0~90° |
| Gözegçilik usuly | Uzakdan el bilen dolandyryş |
| Aýak çalşygy | Hawa |
| Voltaž | 380V±10% 50Hz 3fazaly |
| Dolandyryş ulgamy | Uzakdan dolandyryş 8m kabeli |
| Reňk | Özleşdirilen |
| Kepillik | Bir ýyl |
| Opsiýalar | Kebşirleýji patron |
| Gorizontal stol | |
| 3 okly gidrawliki pozisioner |
✧ Ätiýaçlyk bölekleriniň markasy
Halkara biznes üçin, Weldsuccess kebşirleýji rotatorlaryň uzak wagtlap ulanylmagyny üpjün etmek üçin ähli meşhur ätiýaçlyk şaýlarynyň brendini ulanýar. Birnäçe ýyl geçensoň, ätiýaçlyk şaýlary döwülse-de, ahyrky ulanyjy ätiýaçlyk şaýlaryny ýerli bazarda aňsatlyk bilen çalşyp biler.
1. Çaltlyk üýtgediji Damfoss brendinden.
2. Motor Invertek ýa-da ABB brendinden.
3.Elektrik elementleri Schneider brendidir.
✧ Dolandyryş ulgamy
1. Adatça el bilen dolandyryş gutusy we aýak açary bilen kebşirleýji pozisioner.
2. Bir el bilen işleýän gutuda işçi öňe aýlanma, yza aýlanma, adatdan daşary ýagdaýlarda durma funksiýalaryny dolandyryp bilýär, şeýle hem aýlanma tizliginiň görkezijisine we elektrik çyralaryna eýe bolup bilýär.
3. Weldsuccess Ltd kompaniýasynyň özi tarapyndan öndürilen kebşirleýji pozisioner elektrik şkafynyň hemmesi. Esasy elektrik elementleriniň hemmesi Schneider-den.
4. Käwagt biz PLC dolandyryşy we RV reduktorlary bilen kebşirleýji pozisioneri ýasadyk, olar hem robot bilen bilelikde işledilip bilner.
✧ Önümçiligiň ösüşi
“WELDSUCCESS” önüm öndüriji hökmünde biz asyl polat plitalardan kesmek, kebşirlemek, mehaniki işläp taýýarlamak, deşikleri burawlamak, ýygnamak, boýamak we soňky synaglardan kebşirleme rotatorlaryny öndürýäris.
Şeýlelik bilen, biz ISO 9001:2015 hil dolandyryş ulgamymyzyň çäklerinde geçirilýän ähli önümçilik prosesini gözegçilikde saklarys we müşderilerimiziň ýokary hilli önümleri almagyny üpjün ederis.
✧ Öňki taslamalar











