El bilen dolandyrylýan gutu we aýak pedaly bolan 3000kg turba awtomatiki kebşirleýji pozisionerler
✧ Giriş
1. Tirsek bilen kebşirlemek üçin ýerleşdiriji esasan iş stolunyň aýlanýan birliginden we egilýän birliginden, şeýle hem elektrik dolandyryş ulgamyndan ybaratdyr.
2. Motorlaşdyrylan egmek we aýlamak arkaly tirsek bilen kebşirlemek pozisioneri iş bölegini ideal iş pozisionerinde ýasap biler.
3. Iş stolynyň aýlanmagy iň gowy kebşirleme tizligine ýetmek üçin basgançaksyz ýygylyk konwersiýasy arkaly dolandyrylýar.
4. Iş stolynyň uzakdan işlemegini amala aşyrmak üçin uzakdan dolandyryş gutusyny ulanmak, şeýle hem baglanyşyk işlemegini amala aşyrmak üçin işleýän maşynlar bilen baglanyşyp bolýar.
5. Manipulýator we asma awtomatiki kebşirleme enjamy bilen baglanyşyk işini amala aşyrmak üçin interfeýsi aýryň, awtomatiki kebşirleme merkezine ýetiň.
6. Basyşly gaplar, metallurgiýa, elektrik energiýasy, himiýa senagaty, mehaniki we metal gurluşlary öz içine alýan ulanylyş senagaty.
✧ Esasy aýratynlyklar
| Model | AHVPE-3 |
| Öwrülme ukyby | Maksimum 3000 kg |
| Stol diametri | 1400 mm |
| Merkeziň beýikligini sazlamak | Bolt / Gidrawlik boýunça el bilen |
| Aýlanma motory | 1.1 kW |
| Aýlanma tizligi | 0.05-0.5 aýlanma/minut |
| Egilýän motor | 2.2 kW |
| Eğilme tizligi | 0.23 aýlanma/minut |
| Eğim burçy | 0~90°/ 0~120°gradus |
| Maksimum Ekssentrik Aralyk | 200 mm |
| Maksimum Gravitasiýa Aralygy | 200 mm |
| Voltaž | 380V±10% 50Hz 3fazaly |
| Reňk | Özleşdirilen |
| Kepillik | Bir ýyl |
| Dolandyryş ulgamy | Uzakdan dolandyryş 8m kabeli |
| Opsiýalar | Kebşirleýji patron |
| Gorizontal stol | |
| 3 okly gidrawliki pozisioner |
✧ Ätiýaçlyk bölekleriniň markasy
Halkara biznes üçin, Weldsuccess kebşirleýji rotatorlaryň uzak wagtlap ulanylmagyny üpjün etmek üçin ähli meşhur ätiýaçlyk şaýlarynyň brendini ulanýar. Birnäçe ýyl geçensoň, ätiýaçlyk şaýlary döwülse-de, ahyrky ulanyjy ätiýaçlyk şaýlaryny ýerli bazarda aňsatlyk bilen çalşyp biler.
1. Çaltlyk üýtgediji Damfoss brendinden.
2. Motor Invertek ýa-da ABB brendinden.
3.Elektrik elementleri Schneider brendidir.
✧ Dolandyryş ulgamy
1. Adatça el bilen dolandyryş gutusy we aýak açary bilen kebşirleýji pozisioner.
2. Bir el bilen işleýän gutuda işçi öňe aýlanma, yza aýlanma, adatdan daşary ýagdaýlarda durma funksiýalaryny dolandyryp bilýär, şeýle hem aýlanma tizliginiň görkezijisine we elektrik çyralaryna eýe bolup bilýär.
3. Weldsuccess Ltd kompaniýasynyň özi tarapyndan öndürilen kebşirleýji pozisioner elektrik şkafynyň hemmesi. Esasy elektrik elementleriniň hemmesi Schneider-den.
4. Käwagt biz PLC dolandyryşy we RV reduktorlary bilen kebşirleýji pozisioneri ýasadyk, olar hem robot bilen bilelikde işledilip bilner.
✧ Önümçiligiň ösüşi
“WELDSUCCESS” önüm öndüriji hökmünde biz asyl polat plitalardan kesmek, kebşirlemek, mehaniki işläp taýýarlamak, deşikleri burawlamak, ýygnamak, boýamak we soňky synaglardan kebşirleme rotatorlaryny öndürýäris.
Şeýlelik bilen, biz ISO 9001:2015 hil dolandyryş ulgamymyzyň çäklerinde geçirilýän ähli önümçilik prosesini gözegçilikde saklarys we müşderilerimiziň ýokary hilli önümleri almagyny üpjün ederis.
✧ Öňki taslamalar










