AHVPE-1 Beýikligi Sazlaýjy Kebşirleýji Pozisioner
✧ Giriş
Beýikligi sazlamak üçin 2 okly dişli çarhyň egiliş kebşirlemesi Pozisioner iş böleklerini egmek we aýlamak üçin esasy çözgütdir. Ol merkezi beýikligi dürli ölçegdäki iş böleklerine görä sazlap bilýär.
Iş stoly 360°-da aýlanyp ýa-da 0-90°-da egilip bilner, bu bolsa iş bölegini iň gowy ýagdaýda kebşirlemäge mümkinçilik berýär we motorlaşdyrylan aýlanma tizligi VFD tarapyndan dolandyrylýar.
Biziň sehimizde önümçilik işleri wagtynda käwagt has uly ölçegli iş bölekleri bolýar, bu wagt bize has ýokary merkezi beýiklikdäki kebşirleýji pozisioner gerek bolar. Soňra beýikligi sazlaýjy kebşirleýji pozisioner peýdaly bolar. Ol beýikligi el bilen bolt bilen sazlap bilýär. Müşderi pozisioneriň beýikligini dürli iş böleklerine görä sazlap bilýär.
Beýikligi sazlaýjy kebşirleýji pozisiýa aslynda 3 okly, biri aýlanmak üçin, tizligi sazlanyp bilner. Biri eğilmek üçin, eğilme burçy iň ýokary 0-135 gradus bolup biler. Soňky ok dik beýikligi sazlamak üçin.
Kebşirleme wagtynda stoluň öwrülme tizligi sazlanyp bilner, gerek bolsa, has haýal ýa-da çalt sazlap bileris. Aýlanma ugruny aýak pedaly arkaly hem dolandyryp bolýar, bu bolsa işçiler üçin kebşirleme wagtynda has amatlydyr.
Dürli diametrli turbalar üçin üç sany çeneli baglanyşykly kebşirlemek patrony hem bar, Weldsuccess kebşirlemek patronlaryny eltip bermezden öň taýýar edip gurar. Soňky ulanyjy ýüki alanda, ony gönüden-göni ulanyp biler.
✧ Esasy aýratynlyklar
| Model | AHVPE-1 |
| Öwrülme ukyby | Maksimum 1000 kg |
| Stol diametri | 1000 mm |
| Merkeziň beýikligini sazlamak | Bolt / Gidrawlik boýunça el bilen |
| Aýlanma motory | 0.75 kW |
| Aýlanma tizligi | 0.05-0.5 aýlanma/minut |
| Egilýän motor | 1.1 kW |
| Eğilme tizligi | 0.67 aýlanma/minut |
| Eğim burçy | 0~90°/ 0~120°gradus |
| Maksimum Ekssentrik Aralyk | 150 mm |
| Maksimum Gravitasiýa Aralygy | 100 mm |
| Voltaž | 380V±10% 50Hz 3fazaly |
| Dolandyryş ulgamy | Uzakdan dolandyryş 8m kabeli |
| Opsiýalar | Kebşirleýji patron |
| Gorizontal stol | |
| 3 okly gidrawliki pozisioner |
✧ Ätiýaçlyk bölekleriniň markasy
Halkara biznes üçin, Weldsuccess kebşirleýji rotatorlaryň uzak wagtlap ulanylmagyny üpjün etmek üçin ähli meşhur ätiýaçlyk şaýlarynyň brendini ulanýar. Birnäçe ýyl geçensoň, ätiýaçlyk şaýlary döwülse-de, ahyrky ulanyjy ätiýaçlyk şaýlaryny ýerli bazarda aňsatlyk bilen çalşyp biler.
1. Çaltlyk üýtgediji Damfoss brendinden.
2. Motor Invertek ýa-da ABB brendinden.
3.Elektrik elementleri Schneider brendidir.
✧ Dolandyryş ulgamy
1. Adatça el bilen dolandyryş gutusy we aýak açary bilen kebşirleýji pozisioner.
2. Bir el bilen işleýän gutuda işçi öňe aýlanma, yza aýlanma, adatdan daşary ýagdaýlarda durma funksiýalaryny dolandyryp bilýär, şeýle hem aýlanma tizliginiň görkezijisine we elektrik çyralaryna eýe bolup bilýär.
3. Weldsuccess Ltd kompaniýasynyň özi tarapyndan öndürilen kebşirleýji pozisioner elektrik şkafynyň hemmesi. Esasy elektrik elementleriniň hemmesi Schneider-den.
4. Käwagt biz PLC dolandyryşy we RV reduktorlary bilen kebşirleýji pozisioneri ýasadyk, olar hem robot bilen bilelikde işledilip bilner.
✧ Önümçiligiň ösüşi
“WELDSUCCESS” önüm öndüriji hökmünde biz asyl polat plitalardan kesmek, kebşirlemek, mehaniki işläp taýýarlamak, deşikleri burawlamak, ýygnamak, boýamak we soňky synaglardan kebşirleme rotatorlaryny öndürýäris.
Şeýlelik bilen, biz ISO 9001:2015 hil dolandyryş ulgamymyzyň çäklerinde geçirilýän ähli önümçilik prosesini gözegçilikde saklarys we müşderilerimiziň ýokary hilli önümleri almagyny üpjün ederis.
✧ Öňki taslamalar








