20 tonnalyk kebşirleýji pozisioner
✧ Giriş
20 tonnalyk kebşirleýji pozisioner uly we agyr iş böleklerini ýerleşdirmek we aýlamak üçin kebşirleme işlerinde ulanylýan agyr ýük göteriji enjamdyr. Ol 20 metrik tonna çenli agramdaky iş böleklerini dolandyrmak üçin niýetlenendir, kebşirleme işlerinde durnuklylygy, gözegçilikli hereketi we takyk ýerleşdirmegi üpjün edýär.
20 tonnalyk kebşirleýji pozisioneriň käbir esasy aýratynlyklary we häsiýetnamalary:
Ýük göterijilik: Pozisioner iň ýokary agramy 20 metrik tonna bolan iş böleklerini goldamaga we aýlamaga ukyplydyr. Bu bolsa ony basyş gaplary, baklary we agyr maşyn bölekleri ýaly uly we agyr ýük göteriji bölekleri bilen işlemek üçin amatly edýär.
Berk gurluş: Kebşirleýji pozisioner iş böleginiň ýüküniň aşagynda durnuklylygy we çydamlylygyny üpjün etmek üçin agyr materiallardan we berk çarçuwadan ýasalýar. Bu güýçlendirilen esas, agyr ýük podşipnikleri we ýokary berk gurluş bölekleri ýaly aýratynlyklary öz içine alýar.
Ýerleşdiriş mümkinçilikleri: 20 tonnalyk kebşirleýji pozisioner, adatça, egmek, aýlamak we beýikligi sazlamak ýaly ösen ýerleşdiriş aýratynlyklaryny hödürleýär. Bu sazlamalar iş bölegini iň gowy ýerleşdirmäge mümkinçilik berýär we netijeli we takyk kebşirlemäge mümkinçilik berýär.
Aýlanmany dolandyrmak: Pozisioner operatorlara iş böleginiň aýlanma tizligini we ugruny takyk dolandyrmaga mümkinçilik berýän dolandyryş ulgamyny öz içine alýar. Bu bolsa, tutuş prosesde yzygiderli we birmeňzeş kebşirleme hilini üpjün edýär.
Howpsuzlyk aýratynlyklary: Agyr ýük göteriji kebşirleýji enjamlar üçin howpsuzlyk möhüm meseledir. 20 tonnalyk kebşirleýji pozisioner işleýiş wagtynda operatory we enjamy goramak üçin artykmaç ýükden goraýan, adatdan daşary ýagdaýlarda togtadýan mehanizmler we howpsuzlyk blokirlemeleri ýaly aýratynlyklary öz içine alyp biler.
Ygtybarly energiýa çeşmesi: Aýratyn dizaýna baglylykda, 20 tonnalyk kebşirleýji pozisioner agyr iş böleklerini aýlamak üçin zerur bolan momenti we takyklygy üpjün etmek üçin gidrawliki, elektrik ýa-da ulgamlaryň utgaşmasy bilen işledilip bilner.
20 tonnalyk kebşirleýji pozisioner gämi gurluşygy, agyr maşyn gurluşygy, basyşly gaplary öndürmek we uly möçberli gurluşyk taslamalary ýaly pudaklarda giňden ulanylýar. Ol agyr ýük böleklerini netijeli we takyk kebşirlemäge mümkinçilik berýär, önümçiligi we kebşirleme hilini ýokarlandyrýar.
✧ Esasy aýratynlyklar
| Model | AHVPE-20 |
| Öwrülme ukyby | Maksimum 20000 kg |
| Stol diametri | 2000 mm |
| Merkeziň beýikligini sazlamak | Bolt / Gidrawlik boýunça el bilen |
| Aýlanma motory | 4 kW |
| Aýlanma tizligi | 0.02-0.2 aýlanma/minut |
| Egilýän motor | 4 kW |
| Eğilme tizligi | 0.14 aýlanma/min |
| Eğim burçy | 0~90°/ 0~120°gradus |
| Maksimum Ekssentrik Aralyk | 200 mm |
| Maksimum Gravitasiýa Aralygy | 400 mm |
| Voltaž | 380V±10% 50Hz 3fazaly |
| Dolandyryş ulgamy | Uzakdan dolandyryş 8m kabeli |
| Reňk | Özleşdirilen |
| Kepillik | 1 ýyl |
| Opsiýalar | Kebşirleýji patron |
| Gorizontal stol | |
| 3 okly gidrawliki pozisioner |
✧ Ätiýaçlyk bölekleriniň markasy
Halkara biznes üçin, Weldsuccess kebşirleýji rotatorlaryň uzak wagtlap ulanylmagyny üpjün etmek üçin ähli meşhur ätiýaçlyk şaýlarynyň brendini ulanýar. Birnäçe ýyl geçensoň, ätiýaçlyk şaýlary döwülse-de, ahyrky ulanyjy ätiýaçlyk şaýlaryny ýerli bazarda aňsatlyk bilen çalşyp biler.
1. Çaltlyk üýtgediji Damfoss brendinden.
2. Motor Invertek ýa-da ABB brendinden.
3.Elektrik elementleri Schneider brendidir.
✧ Dolandyryş ulgamy
1. Adatça el bilen dolandyryş gutusy we aýak açary bilen kebşirleýji pozisioner.
2. Bir el bilen işleýän gutuda işçi öňe aýlanma, yza aýlanma, adatdan daşary ýagdaýlarda durma funksiýalaryny dolandyryp bilýär, şeýle hem aýlanma tizliginiň görkezijisine we elektrik çyralaryna eýe bolup bilýär.
3. Weldsuccess Ltd kompaniýasynyň özi tarapyndan öndürilen kebşirleýji pozisioner elektrik şkafynyň hemmesi. Esasy elektrik elementleriniň hemmesi Schneider-den.
4. Käwagt biz PLC dolandyryşy we RV reduktorlary bilen kebşirleýji pozisioneri ýasadyk, olar hem robot bilen bilelikde işledilip bilner.
✧ Önümçiligiň ösüşi
“WELDSUCCESS” önüm öndüriji hökmünde biz asyl polat plitalardan kesmek, kebşirlemek, mehaniki işläp taýýarlamak, deşikleri burawlamak, ýygnamak, boýamak we soňky synaglardan kebşirleme rotatorlaryny öndürýäris.
Şeýlelik bilen, biz ISO 9001:2015 hil dolandyryş ulgamymyzyň çäklerinde geçirilýän ähli önümçilik prosesini gözegçilikde saklarys we müşderilerimiziň ýokary hilli önümleri almagyny üpjün ederis.
✧ Öňki taslamalar







