EHVPE-2 Standart 3 Okly Kebşirleme Pozisioneri
✧ Giriş
gidrawliki kebşirleýji pozisioner kebşirleme operasiýalary wagtynda iş böleklerini ýerleşdirmek we aýlamak üçin gidrawliki ulgamy ulanýan enjamdyr. Ol gidrawliki götermek we aýlamak funksiýalaryna eýedir, işçi bölekleriniň durnukly goldawyny we kebşirlemegiň aňsatlygy üçin dolandyrylýan aýlanyşyny üpjün edýär.
Gidrawliki kebşirleýji pozisioneriň esasy aýratynlyklary we häsiýetnamalary:
- Gidrawliki göteriji funksiýa: Gidrawliki kebşirleýji pozisioner iş böleginiň beýikligini galdyrmak we sazlamak üçin gidrawliki silindrleri ýa-da gidrawliki domkratlary ulanýan gidrawliki ulgamy ulanýar. Bu iş böleginiň islenýän kebşirleýji beýiklikde aňsat ýerleşdirilmegine mümkinçilik berýär.
- Aýlanma funksiýasy: Pozisioner iş böleginiň aýlanmagyny dolandyrmaga mümkinçilik berýär. Aýlanma tizligini we ugruny belli bir kebşirleme talaplaryna laýyk getirmek üçin sazlap bolýar.
- Gysgyç ulgamy: Adatça, pozisioner kebşirleme wagtynda iş bölegini berk saklamak üçin gysgyç mehanizm bilen enjamlaşdyrylýar. Bu durnuklylygy üpjün edýär we aýlanma prosesinde hereketiň ýa-da süýşmegiň öňüni alýar.
- Sazlanyp bilýän ýerleşdiriş: Gidrawliki kebşirleme pozisionerleri köplenç aýlanma okunyň egilmegi, beýikligi we deňleşdirilmegi ýaly sazlanyp bilýän aýratynlyklara eýedir. Bu sazlamalar iş bölegini takyk ýerleşdirmäge mümkinçilik berýär we iň gowy kebşirleme burçlaryny we elýeterliligi üpjün edýär.
- Dolandyryş ulgamy: Käbir pozisionerler operatorlara gidrawliki göteriji, aýlanma tizligini we beýleki parametrleri sazlamaga mümkinçilik berýän dolandyryş ulgamy bilen enjamlaşdyrylandyr. Bu bolsa kebşirleme prosesinde takyk dolandyryş we sazlama mümkinçiliklerini üpjün edýär.
Gidrawliki kebşirleýji pozisionerler önümçilikde, gämi gurluşygynda, polat öndürmekde we turba kebşirlemek ýaly dürli kebşirleme ulgamlarynda giňden ulanylýar. Olar kiçi we orta ölçegli iş böleklerini kebşirlemek üçin amatlydyr we kebşirlemegiň netijeliligini we hilini ýokarlandyryp biler.
✧ Esasy aýratynlyklar
| Model | EHVPE-2 |
| Öwrülme ukyby | Maksimum 2000 kg |
| Stol diametri | 1000 mm |
| Merkeziň beýikligini sazlamak | Bolt / Gidrawlik boýunça el bilen |
| Aýlanma motory | 1.8 kW |
| Eğilme tizligi | 0.67 aýlanma/minut |
| Eğim burçy | 0~90°/ 0~120°gradus |
| Maksimum Ekssentrik Aralyk | 150 mm |
| Maksimum Gravitasiýa Aralygy | 100 mm |
| Voltaž | 380V±10% 50Hz 3fazaly |
| Dolandyryş ulgamy | Uzakdan dolandyryş 8m kabeli |
| Opsiýalar | Kebşirleýji patron |
| Gorizontal stol | |
| 3 okly gidrawliki pozisioner |
✧ Ätiýaçlyk bölekleriniň markasy
Bir uzakdan dolandyrylýan el bilen dolandyrylýan gutusy bolan gidrawliki kebşirlemek pozisioneri we ähli ätiýaçlyk şaýlary meşhur brenddir, ähli ulanyjylar haýsydyr bir heläkçilik döwülse, olary ýerli bazarda aňsatlyk bilen çalşyp bilerler.
1. Ýygylyk üýtgedijisi Damfoss brendinden.
2. Motor Invertek ýa-da ABB brendinden.
3. Elektrik elementleri Schneider markasydyr.
✧ Dolandyryş ulgamy
1. Aýlanma tizligini görkezýän, öňe, yza, elektrik çyralary we adatdan daşary ýagdaýlarda togtatmak funksiýalary bolan el dolandyryş gutusy.
2. Elektrik açary, elektrik çyralary, signalizasiýa, täzeden başlatma funksiýalary we adatdan daşary ýagdaýlarda togtatma funksiýalary bolan esasy elektrik şkafy.
3. Aýlanma ugruny dolandyrmak üçin aýak pedaly.
4. Zerur bolsa, simsiz el dolandyryş gutusy elýeterlidir.
✧ Öňki taslamalar
“WELDSUCCESS” önüm öndüriji hökmünde biz asyl polat plitalary kesmek, kebşirlemek, mehaniki işläp taýýarlamak, deşikleri burawlamak, ýygnamak, boýamak we soňky synaglardan başlap, kebşirleýji pozisioneri öndürýäris.
Şeýlelik bilen, biz ISO 9001:2015 hil dolandyryş ulgamymyzyň çäklerinde geçirilýän ähli önümçilik prosesini gözegçilikde saklarys we müşderilerimiziň ýokary hilli önümleri almagyny üpjün ederis.









