3 çeneli çarkly 2 tonnalyk gidrawliki göteriji turbany öwürýän kebşirleýji ýerleşdiriji
✧ Giriş
Gidrawliki göteriji turbany öwürýän kebşirleýji pozisioner, kebşirleme işlerinde turbalary ýa-da silindrik iş böleklerini kebşirlemek üçin ýerleşdirmek we öwürmek üçin ulanylýan ýöriteleşdirilen enjamdyr. Ol turbany galdyrmak we goldamak üçin gidrawliki göteriji mehanizmleri, şeýle hem kebşirleme prosesinde gözegçilikli aýlanma üçin aýlanma mümkinçiliklerini öz içine alýar.
Gidrawliki göteriji turbany öwürýän kebşirleýji pozisioneriň käbir esasy aýratynlyklary we häsiýetnamalary:
- Gidrawliki göteriji mehanizm: Pozisioner turbany galdyrmak we goldamak üçin göteriji güýji üpjün edýän gidrawliki silindrler ýa-da gidrawliki domkratlar bilen enjamlaşdyrylandyr. Gidrawliki ulgam turbanyň beýikligini takyk gözegçilikde saklamaga we sazlamaga mümkinçilik berýär.
- Turba gysgyç ulgamy: Pozisioner adatça turbany kebşirleme wagtynda berk saklaýan gysgyç ulgamyny öz içine alýar. Bu durnuklylygy üpjün edýär we aýlanma prosesinde hereketiň ýa-da süýşmegiň öňüni alýar.
- Aýlanma mümkinçiligi: Pozisioner turbanyň aýlanmagyny gözegçilikde saklamaga mümkinçilik berýär, dürli kebşirleme ýerlerine we burçlaryna aňsat girişi üpjün edýär. Aýlanma tizligini we ugruny kebşirleme talaplaryna laýyklykda sazlap bolýar.
- Sazlanyp bilýän ýerleşdiriş: Pozisioner köplenç egiliş, beýiklik we aýlanma okunyň deňleşdirilmegi ýaly sazlanyp bilýän aýratynlyklara eýedir. Bu sazlamalar turbanyň takyk ýerleşdirilmegine mümkinçilik berýär we ähli tarapdan kebşirlemek üçin iň amatly girişi üpjün edýär.
- Dolandyryş ulgamy: Pozisioner operatorlara gidrawliki göterijiligi, aýlanma tizligini we beýleki parametrleri sazlamaga mümkinçilik berýän dolandyryş ulgamyna eýe bolup biler. Bu bolsa kebşirleme prosesine takyk gözegçilik edýär.
Gidrawliki göteriji turbalary öwürýän kebşirleýji pozisionerler nebit we gaz, turba geçirijileriniň gurluşygy we önümçilik ýaly pudaklarda giňden ulanylýar. Olar uly diametrli turbalary ýa-da silindrik iş böleklerini, mysal üçin, turba geçirijilerini, basyş gaplaryny we saklaýyş çeleklerini kebşirlemek üçin ýörite nişlendi.
Bu pozisionerler durnukly goldaw, gözegçilikli aýlanma we iş böleginiň ähli taraplaryna aňsat giriş üpjün etmek arkaly kebşirleme işleriniň netijeliligini we howpsuzlygyny ýokarlandyrýar. Gidrawliki göteriji mehanizm takyk ýerleşdirmegi we beýikligi sazlamagy üpjün edýär, aýlanma ukyby bolsa kebşirleýjilere yzygiderli we ýokary hilli kebşirlemeleri gazanmaga mümkinçilik berýär.
✧ Esasy aýratynlyklar
| Model | EHVPE-20 |
| Öwrülme ukyby | Maksimum 2000 kg |
| Stol diametri | 1000 mm |
| Galdyryş ýoly | Gidrawliki silindr |
| Galdyryjy silindr | Bir silindr |
| Kaldyryş merkezi urgusy | 600~1470 mm |
| Aýlanma usuly | Motorlaşdyrylan 1.5 KW |
| Eğimli ýol | Gidrawliki silindr |
| Eğim silindr | Bir silindr |
| Eğim burçy | 0~90° |
| Gözegçilik usuly | Uzakdan el bilen dolandyryş |
| Aýak çalşygy | Hawa |
| Voltaž | 380V±10% 50Hz 3fazaly |
| Dolandyryş ulgamy | Uzakdan dolandyryş 8m kabeli |
| Reňk | Özleşdirilen |
| Kepillik | Bir ýyl |
| Opsiýalar | Kebşirleýji patron |
✧ Ätiýaçlyk bölekleriniň markasy
Halkara biznes üçin, Weldsuccess kebşirleýji rotatorlaryň uzak wagtlap ulanylmagyny üpjün etmek üçin ähli meşhur ätiýaçlyk şaýlarynyň brendini ulanýar. Birnäçe ýyl geçensoň, ätiýaçlyk şaýlary döwülse-de, ahyrky ulanyjy ätiýaçlyk şaýlaryny ýerli bazarda aňsatlyk bilen çalşyp biler.
1. Çaltlyk üýtgediji Damfoss brendinden.
2. Motor Invertek ýa-da ABB brendinden.
3.Elektrik elementleri Schneider brendidir.
✧ Dolandyryş ulgamy
1. Adatça el bilen dolandyryş gutusy we aýak açary bilen kebşirleýji pozisioner.
2. Bir el bilen işleýän gutuda işçi öňe aýlanma, yza aýlanma, adatdan daşary ýagdaýlarda durma funksiýalaryny dolandyryp bilýär, şeýle hem aýlanma tizliginiň görkezijisine we elektrik çyralaryna eýe bolup bilýär.
3. Weldsuccess Ltd kompaniýasynyň özi tarapyndan öndürilen kebşirleýji pozisioner elektrik şkafynyň hemmesi. Esasy elektrik elementleriniň hemmesi Schneider-den.
4. Käwagt biz PLC dolandyryşy we RV reduktorlary bilen kebşirleýji pozisioneri ýasadyk, olar hem robot bilen bilelikde işledilip bilner.
✧ Önümçiligiň ösüşi
“WELDSUCCESS” önüm öndüriji hökmünde biz asyl polat plitalardan kesmek, kebşirlemek, mehaniki işläp taýýarlamak, deşikleri burawlamak, ýygnamak, boýamak we soňky synaglardan kebşirleme rotatorlaryny öndürýäris.
Şeýlelik bilen, biz ISO 9001:2015 hil dolandyryş ulgamymyzyň çäklerinde geçirilýän ähli önümçilik prosesini gözegçilikde saklarys we müşderilerimiziň ýokary hilli önümleri almagyny üpjün ederis.
✧ Öňki taslamalar










