VPE-0.3 El bilen egilmek 0-90 derejeli kebşirleýiş pozisiýasy
✧ Giriş
✧ Esasy aýratynlyklar
| Model | VPE-0.3 |
| Öwrülme ukyby | Maksimum 300 kg |
| Stol diametri | 600 mm |
| Aýlanma motory | 0.37 kW |
| Aýlanma tizligi | 0.3-3 aýlanma/minut |
| Egilýän motor | Gollanma |
| Eğilme tizligi | Gollanma |
| Eğim burçy | 0~90° |
| Maksimum Ekssentrik Aralyk | 50 mm |
| Maksimum Gravitasiýa Aralygy | 50 mm |
| Voltaž | 380V±10% 50Hz 3fazaly |
| Dolandyryş ulgamy | Uzakdan dolandyryş 8m kabeli |
| Opsiýalar | Kebşirleýji patron |
| Gorizontal stol | |
| 3 okly gidrawliki pozisioner |
✧ Ätiýaçlyk bölekleriniň markasy
Halkara biznes üçin, Weldsuccess kebşirleýji rotatorlaryň uzak wagtlap ulanylmagyny üpjün etmek üçin ähli meşhur ätiýaçlyk şaýlarynyň brendini ulanýar. Birnäçe ýyl geçensoň, ätiýaçlyk şaýlary döwülse-de, ahyrky ulanyjy ätiýaçlyk şaýlaryny ýerli bazarda aňsatlyk bilen çalşyp biler.
1. Çaltlyk üýtgediji Damfoss brendinden.
2. Motor Invertek ýa-da ABB brendinden.
3.Elektrik elementleri Schneider brendidir.
✧ Dolandyryş ulgamy
1. Aýlanma tizligini görkezýän, öňe aýlanma, yza aýlanma, ýokary egilme, aşak egilme, elektrik çyralary we adatdan daşary ýagdaýlarda durdurma funksiýalary bolan el dolandyryş gutusy.
2. Elektrik açary, elektrik çyralary, signalizasiýa, täzeden başlatma funksiýalary we adatdan daşary ýagdaýlarda togtatma funksiýalary bolan esasy elektrik şkafy.
3. Aýlanma ugruny dolandyrmak üçin aýak pedaly.
✧ Önümçiligiň ösüşi
“WELDSUCCESS” önüm öndüriji hökmünde biz asyl polat plitalary kesmek, kebşirlemek, mehaniki işläp taýýarlamak, deşikleri burawlamak, ýygnamak, boýamak we soňky synaglardan başlap, kebşirleýji pozisioneri öndürýäris.
Şeýlelik bilen, biz ISO 9001:2015 hil dolandyryş ulgamymyzyň çäklerinde geçirilýän ähli önümçilik prosesini gözegçilikde saklarys we müşderilerimiziň ýokary hilli önümleri almagyny üpjün ederis.
✧ Näme üçin bizi saýlamaly
2006-njy ýyldan bäri biz ISO 9001:2015 hil dolandyryş ulgamyny geçdik, asyl material polat plitalaryndan başlap, hili gözegçilikde saklaýarys. Satyş toparymyz sargydy önümçilik toparyna iberende, şol bir wagtyň özünde asyl polat plitalaryndan başlap, gutarnykly önümiň öňe gitmegine çenli hil barlagyny talap eder. Bu biziň önümlerimiziň müşderileriň talaplaryna laýyk gelmegini üpjün eder.
Şol bir wagtyň özünde, biziň ähli önümlerimiz 2012-nji ýyldan bäri CE tassyklamasyny aldy, şonuň üçin biz Ýewropa bazaryna erkin eksport edip bilýäris.
✧ Öňki taslamalar




