Uzyn şöhleli iş bölegi üçin kelle guýruk stok ýerleşdiriji
✧ Giriş
1. Baş guýrukly kebşirleýji Pozisioner iş böleklerini aýlamak üçin esasy çözgütdir.
2. Iş stolyny (360°) aýlap bolýar, bu bolsa iş bölegini iň gowy ýagdaýda kebşirlemäge mümkinçilik berýär we motorlaşdyrylan aýlanma tizligi VFD gözegçiligidir.
3. Kebşirleme wagtynda, biz aýlanma tizligini talaplarymyza laýyklykda sazlap bileris. Aýlanma tizligi uzakdan dolandyryş gutusynda sanly görkeziler.
4. Turbanyň diametriniň tapawudyna görä, turbany saklamak üçin 3 çeneli patrony hem gurnap bolýar.
5. Betbagtlygy kesgitleýän pozisioner, gorizontal aýlaw stoly, el bilen ýa-da gidrawliki 3 okly beýikligi sazlaýjy pozisionerleriň hemmesi Weldsuccess Ltd. kompaniýasyndan elýeterlidir.
✧ Esasy aýratynlyklar
| Model | STWB-06-dan STWB-500-e |
| Öwrülme ukyby | Maksimum 600kg / 1T / 2T / 3T / 5T / 10T / 15T / 20T / 30T / 50T |
| Stol diametri | 1000 mm ~ 2000 mm |
| Aýlanma motory | 0.75 kW ~ 11 kW |
| Aýlanma tizligi | 0.1~1 / 0.05-0.5 aýlanma/minut |
| Voltaž | 380V±10% 50Hz 3fazaly |
| Dolandyryş ulgamy | Uzakdan dolandyryş 8m kabeli |
| Opsiýalar | Dik kelleli ýerleşdiriji |
| 2 okly kebşirleýji pozisioner | |
| 3 okly gidrawliki pozisioner |
✧ Ätiýaçlyk bölekleriniň markasy
Halkara biznes üçin, Weldsuccess kebşirleýji rotatorlaryň uzak wagtlap ulanylmagyny üpjün etmek üçin ähli meşhur ätiýaçlyk şaýlarynyň brendini ulanýar. Birnäçe ýyl geçensoň, ätiýaçlyk şaýlary döwülse-de, ahyrky ulanyjy ätiýaçlyk şaýlaryny ýerli bazarda aňsatlyk bilen çalşyp biler.
1. Çaltlyk üýtgediji Damfoss brendinden.
2. Motor Invertek ýa-da ABB brendinden.
3.Elektrik elementleri Schneider brendidir.
✧ Dolandyryş ulgamy
1. Aýlanma tizligini görkezýän, öňe aýlanma, yza aýlanma, elektrik çyralary we adatdan daşary ýagdaýlarda togtatma funksiýalary bolan el dolandyryş gutusy.
2. Elektrik açary, elektrik çyralary, signalizasiýa, täzeden başlatma funksiýalary we adatdan daşary ýagdaýlarda togtatma funksiýalary bolan esasy elektrik şkafy.
3. Aýlanma ugruny dolandyrmak üçin aýak pedaly.
✧ Näme üçin bizi saýlamaly
“Weldsuccess” onlarça ýyl bäri halkara kebşirleme, kesme we önümçilik senagatyna ýokary hilli kebşirleme pozisionerlerini, gämi kebşirleme rulonyny, ýel diňi kebşirleme rotatoryny, turba we çelek sazlama rulonlaryny, kebşirleme sütün bomyny, kebşirleme manipulýatoryny we CNC kesiji maşynyny hödürläp gelýär. Biz hyzmaty öz islegimize görä sazlap bilýäris.
Weldsuccess enjamlarynyň ählisi ISO9001:2015 desgamyzda CE/UL sertifikatyna eýe (UL/CSA sertifikatlary isleg boýunça elýeterlidir).
Dürli hünärli mehaniki inženerleri, CAD tehniklerini, dolandyryş we kompýuter programmirleme inženerlerini öz içine alýan doly inženerçilik bölümi bilen.
✧ Öňki taslamalar
“WELDSUCCESS” önüm öndüriji hökmünde biz asyl polat plitalary kesmek, kebşirlemek, mehaniki işläp taýýarlamak, deşikleri burawlamak, ýygnamak, boýamak we soňky synaglardan başlap, kebşirleýji pozisioneri öndürýäris.
Şeýlelik bilen, biz ISO 9001:2015 hil dolandyryş ulgamymyzyň çäklerinde geçirilýän ähli önümçilik prosesini gözegçilikde saklarys we müşderilerimiziň ýokary hilli önümleri almagyny üpjün ederis.








