L görnüşli seriýaly awtomatiki ýerleşdiriji
✧ Giriş
1.L görnüşli kebşirleýji pozisioner iş böleklerini aýlamak üçin esasy çözgütdir.
2. Iş stolyny (360°) öwrüp we çepe ýa-da saga öwrüp bolýar, bu bolsa iş bölegini iň gowy ýagdaýda kebşirlemäge mümkinçilik berýär we motorlaşdyrylan aýlanma tizligi VFD gözegçiligidir.
3. Kebşirleme wagtynda, biz aýlanma tizligini talaplarymyza laýyklykda sazlap bileris. Aýlanma tizligi uzakdan dolandyryş gutusynda sanly görkeziler.
4. Turbanyň diametriniň tapawudyna görä, turbany saklamak üçin 3 çeneli patrony hem gurnap bolýar.
5. Betbagtlygy kesgitleýän pozisioner, gorizontal aýlaw stoly, el bilen ýa-da gidrawliki 3 okly beýikligi sazlaýjy pozisionerleriň hemmesi Weldsuccess Ltd. kompaniýasyndan elýeterlidir.
✧ Esasy aýratynlyklar
| Model | L-06-dan L-200-e çenli |
| Öwrülme ukyby | Maksimum 600kg / 1T / 2T / 3T / 5T / 10T / 15T / 20T |
| Stol diametri | 1000 mm ~ 2000 mm |
| Aýlanma motory | 0.75 kW ~ 7.5 kW |
| Aýlanma tizligi | 0.1~1 / 0.05-0.5 aýlanma/minut |
| Voltaž | 380V±10% 50Hz 3fazaly |
| Dolandyryş ulgamy | Uzakdan dolandyryş 8m kabeli |
| Opsiýalar | Dik kelleli ýerleşdiriji |
| 2 okly kebşirleýji pozisioner | |
| 3 okly gidrawliki pozisioner |
✧ Ätiýaçlyk bölekleriniň markasy
“Weldsuccess” enjamlarynyň hilini üpjün etmek üçin ähli meşhur brend ätiýaçlyk şaýlaryny ulanýar. Halkara biznes üçin, aýratyn hem, gyssagly heläkçilik ýüze çykan halatynda ahyrky ulanyjynyň ätiýaçlyk şaýlaryny ýerli bazarda çalşyp biljekdigine kepil geçýäris.
1. Maşyn VFD ýygylyk üýtgedijisi, biz Schneider ýa-da Danfoss bolarys.
2. Kebşirleýji pozisioner motory meşhur ABB ýa-da Invertek brendinden.
3. Elektrik elementleri we rele hemmesi Schneider.
✧ Dolandyryş ulgamy
1.L görnüşli kebşirleýji pozisioner käwagt robot bilen bilelikde işleýär. Şeýlelik bilen, weldsuccess işlemegiň takyklygyny üpjün etmek üçin RV reduktorlaryny ulanar.
2. Adatça, bir uzakdan dolandyryş gutusy bolan kebşirleýji pozisioner. Ol maşynyň aýlanma tizligini, aýlanma ugruny sazlap we kebşirleýji maşynyň egilme ugruny dolandyryp bilýär.
3. Ulanyş howpsuzlygyny üpjün etmek üçin E-stop düwmesi bilen ähli dolandyryş ulgamy.
✧ Öňki taslamalar
1. Doly awtomatiki işlemek üçin robot ulgamy bilen L görnüşli pozisioneriň iş baglanyşygy iň netijeli ulgamdyr. Biz bu ulgamy ekskawator şöhlesini kebşirlemek üçin dizaýn edýäris.
2. Şeýle hem, ähli ugurlar boýunça öwrülmek we işçiniň iň gowy kebşirleme pozisiýasyny almagyna kömek etmek üçin umumy dolandyryş ulgamy bolan L görnüşli kebşirleme pozisiýasy.








