Gorizontal seriýa ýerleşdiriji
✧ Giriş
1. Gorizontal kebşirleme Pozisioneri iş böleklerini aýlamak üçin esasy çözgütdir.
2. Iş stolyny (360°) aýlap bolýar, bu bolsa iş bölegini iň gowy ýagdaýda kebşirlemäge mümkinçilik berýär we motorlaşdyrylan aýlanma tizligi VFD gözegçiligidir.
3. Kebşirleme wagtynda, biz aýlanma tizligini talaplarymyza laýyklykda sazlap bileris. Aýlanma tizligi uzakdan dolandyryş gutusynda sanly görkeziler.
4. Turbanyň diametriniň tapawudyna görä, turbany saklamak üçin 3 çeneli patrony hem gurnap bolýar.
5. Betbagtlygy kesgitleýän pozisioner, gorizontal aýlaw stoly, el bilen ýa-da gidrawliki 3 okly beýikligi sazlaýjy pozisionerleriň hemmesi Weldsuccess Ltd. kompaniýasyndan elýeterlidir.
✧ Esasy aýratynlyklar
| Model | HB-06-dan HB-500-e çenli |
| Öwrülme ukyby | Maksimum 600kg / 1T / 2T / 3T / 5T / 10T / 15T / 20T / 30T / 50T |
| Stol diametri | 1000 mm ~ 2000 mm |
| Aýlanma motory | 0.75 kW ~ 11 kW |
| Aýlanma tizligi | 0.1~1 / 0.05-0.5 aýlanma/minut |
| Voltaž | 380V±10% 50Hz 3fazaly |
| Dolandyryş ulgamy | Uzakdan dolandyryş 8m kabeli |
| Opsiýalar | Dik kelleli ýerleşdiriji |
| 2 okly kebşirleýji pozisioner | |
| 3 okly gidrawliki pozisioner |
✧ Ätiýaçlyk bölekleriniň markasy
Halkara biznes üçin, Weldsuccess kebşirleýji rotatorlaryň uzak wagtlap ulanylmagyny üpjün etmek üçin ähli meşhur ätiýaçlyk şaýlarynyň brendini ulanýar. Birnäçe ýyl geçensoň, ätiýaçlyk şaýlary döwülse-de, ahyrky ulanyjy ätiýaçlyk şaýlaryny ýerli bazarda aňsatlyk bilen çalşyp biler.
1. Çaltlyk üýtgediji Damfoss brendinden.
2. Motor Invertek ýa-da ABB brendinden.
3.Elektrik elementleri Schneider brendidir.
✧ Dolandyryş ulgamy
1. Aýlanma tizligini, öňe aýlanmany, yza aýlanmany, elektrik çyralaryny we adatdan daşary ýagdaýlarda saklanmagy dolandyrmak üçin bir uzakdan dolandyryş gutusy bolan gorizontal kebşirleme stoly.
2. Elektrik şkafynda işçi elektrik açaryny, elektrik çyralaryny, problemalar signalizasiýasyny, täzeden başlatma funksiýalaryny we adatdan daşary ýagdaýlarda togtatma funksiýalaryny dolandyryp biler.
3. Aýak pedalynyň açary aýlanma ugruny dolandyrmak üçindir.
4. Kebşirleme birikmesi üçin topraklama enjamy bolan ähli gorizontal stol.
5. Weldsuccess LTD kompaniýasyndan PLC we RV reduktory bilen bilelikde robot bilen işlemek mümkinçiligi hem bar.
✧ Öňki taslamalar
“WELDSUCCESS LTD” kompaniýasy ISO 9001:2015 standartyna laýyk gelýän asyl önüm öndüriji bolup, ähli enjamlar asyl polat plitalary kesmek, kebşirlemek, mehaniki işläp taýýarlamak, deşikleri burawlamak, ýygnamak, boýamak we soňky synaglardan öndürilýär. Her bir müşderiniň kanagatlanarly önüm almagyny üpjün etmek üçin her bir işde berk hil gözegçiligi amala aşyrylýar.
Weldsuccess LTD kompaniýasyndan örtük üçin kebşirleme sütüniniň bomy bilen bilelikde gorizontal kebşirleme stoluny alyp bilersiňiz.








