VPE-0.1 Kiçi goragly 100kg pozisiýalaýjy
✧ Giriş
Kiçi we ýeňil ýük göteriji 100 kg kebşirlemek pozisioneri bir görnüşli göterilýän kebşirlemek pozisioneridir, öz agramy hem ýeňil, şonuň üçin biz ony kebşirlemek talaplaryna laýyklykda aňsatlyk bilen göçürip bilýäris. Kebşirlemek üçin naprýaženiýe 110V, 220V we 380V we ş.m. bolup biler, özleşdirilen naprýaženiýe.
Aýlanma tizligi düwme arkaly sazlanyp bilner. Işçi kebşirleme talaplaryna laýyklykda degişli aýlanma tizligini sazlap biler.
El bilen kebşirleme wagtynda aýlanma ugruny aýak pedalynyň açary bilen dolandyryp bolýar. Işçi üçin aýlanma ugruny üýtgetmek has amatly.
1.Standart 2 okly dişli çarhyň egiliş kebşirlemesi Pozisioner iş böleklerini egmek we aýlamak üçin esasy çözgütdir.
2. Iş stoly aýlanyp (360°) ýa-da egilip (0 – 90°) bolýar, bu bolsa iş bölegini iň gowy ýagdaýda kebşirlemäge mümkinçilik berýär we motorlaşdyrylan aýlanma tizligi VFD tarapyndan dolandyrylýar.
✧ Esasy aýratynlyklar
| Model | VPE-0.1 |
| Öwrülme ukyby | Maksimum 100 kg |
| Stol diametri | 400 mm |
| Aýlanma motory | 0.18 kW |
| Aýlanma tizligi | 0.4-4 aýlanma/minut |
| Egilýän motor | Gollanma |
| Eğilme tizligi | Gollanma |
| Eğim burçy | 0~90° gradus |
| Maksimum Ekssentrik Aralyk | 50 mm |
| Maksimum Gravitasiýa Aralygy | 50 mm |
| Voltaž | 380V±10% 50Hz 3fazaly |
| Dolandyryş ulgamy | Uzakdan dolandyryş 8m kabeli |
| Opsiýalar | Kebşirleýji patron |
| Gorizontal stol | |
| 3 okly gidrawliki pozisioner |
✧ Ätiýaçlyk bölekleriniň markasy
1. Çaltlyk üýtgediji Damfoss brendinden.
2. Motor Invertek ýa-da ABB brendinden.
3.Elektrik elementleri Schneider brendidir.
✧ Dolandyryş ulgamy
1. Aýlanma tizligini görkezýän, öňe aýlanma, yza aýlanma, ýokary egilme, aşak egilme, elektrik çyralary we adatdan daşary ýagdaýlarda durdurma funksiýalary bolan el dolandyryş gutusy.
2. Elektrik açary, elektrik çyralary, signalizasiýa, täzeden başlatma funksiýalary we adatdan daşary ýagdaýlarda togtatma funksiýalary bolan esasy elektrik şkafy.
3. Aýlanma ugruny dolandyrmak üçin aýak pedaly.
✧ Önümçiligiň ösüşi
Kiçi we ýeňil kebşirleýji pozisioner kiçi iş bölekleri üçin niýetlenendir, 100 kg agramly kebşirleýji pozisioner motorlaşdyrylan aýlanma we el bilen egilme bilen üpjün edilen, egilme ulgamy bir el bilen tigirleri bolan winti sazlamak üçin, dişli çarhy sazlamak üçin winti bilen üpjün edilen, şonuň üçin pozisioner 0-90 gradus egilme burçuny amala aşyrar. Hatda egilme hem el bilen tigirler arkaly amala aşyrylýar, ýöne el bilen winti we dişli çarhy bilen ony sazlamak aňsat.
“Weldsuccess” kompaniýasy asyl polat plitalary satyn almakdan we CNC kesmekden başlap, kebşirleýji pozisioneri öndürýär. IS0 9001:2015 tassyklanmasy bilen, biz her önümçilikde hili gözegçilikde saklaýarys.
✧ Öňki taslamalar









