0-90 graduslyk egilme burçy bolan VPE-5 kebşirleýji pozisiýa beriji
✧ Giriş
1. Motorlaşdyrylan egmek üçin 2 sany güýçli egýän dişli bilen ýük göterijilikli 5 tonna kebşirlemek pozisioneri.
2. Bu 1500 mm stoluň diametri bolan 2 motorly okly kebşirlemek pozisioneri.
3. Iş bölegini kebşirlemek üçin iň gowy ýagdaýa getirmek üçin stoluň 360° aýlanmagy we 0 - 90° egilmegi.
4. Aýlanma tizligi sanly displeýde görkezilýär we VFD arkaly dolandyrylýar. Tizlik uzakdan dolandyryş gutusynda kebşirleme talaplaryna laýyklykda sazlanyp bilner.
5. Şeýle hem, biz turba flanşlaryny kebşirlemek üçin kebşirleýji patronlary üpjün edýäris.
6. Betbagt görnüşli pozisioner, gorizontal aýlaw stoly we el bilen ýa-da gidrawliki 3 okly beýikligi sazlaýjy pozisionerleriň hemmesi elýeterlidir.
✧ Esasy aýratynlyklar
| Model | VPE-5 |
| Öwrülme ukyby | Maksimum 5000 kg |
| Stol diametri | 1500 mm |
| Aýlanma motory | 3 kW |
| Aýlanma tizligi | 0.05-0.5 aýlanma/minut |
| Egilýän motor | 3 kW |
| Eğilme tizligi | 0.14 aýlanma/min |
| Eğim burçy | 0~90°/ 0~120°gradus |
| Maksimum Ekssentrik Aralyk | 200 mm |
| Maksimum Gravitasiýa Aralygy | 150 mm |
| Voltaž | 380V±10% 50Hz 3fazaly |
| Dolandyryş ulgamy | Uzakdan dolandyryş 8m kabeli |
| Opsiýalar | Kebşirleýji patron |
| Gorizontal stol | |
| 3 okly gidrawliki pozisioner |
✧ Ätiýaçlyk bölekleriniň markasy
1. Üýtgeýän ýygylykly hereketlendiriji Danfoss / Schneider brendinden.
2. Aýlanma we egilme motorlary Invertek / ABB brendidir.
3.Elektrik elementleri Schneider brendidir.
Ähli ätiýaçlyk şaýlary soňky ulanyjynyň ýerli bazarynda aňsatlyk bilen çalşyryp bolýar.
✧ Dolandyryş ulgamy
1. Aýlanma tizligini görkezýän, öňe aýlanma, yza aýlanma, ýokary egilme, aşak egilme, elektrik çyralary we adatdan daşary ýagdaýlarda togtatma funksiýalary bolan uzakdan el dolandyryş gutusy.
2. Tok açary, elektrik çyralary, signalizasiýa, täzeden başlatma funksiýalary we adatdan daşary ýagdaýlarda togtatma funksiýalary bolan esasy elektrik şkafy.
3. Aýlanma ugruny dolandyrmak üçin aýak pedaly.
4. Şeýle hem, maşynyň göwresi tarapyna goşmaça bir adatdan daşary ýagdaý üçin togtatma düwmesini goşýarys, bu bolsa islendik heläkçilik ýüze çykanda maşynyň ilkinji gezek togtadyp bilmegini üpjün eder.
5. Ýewropa bazaryna CE tassyklamasy bilen ähli gözegçilik ulgamymyz.
✧ Önümçiligiň ösüşi
“WELDSUCCESS” önüm öndüriji hökmünde biz asyl polat plitalary kesmek, kebşirlemek, mehaniki işläp taýýarlamak, deşikleri burawlamak, ýygnamak, boýamak we soňky synaglardan başlap, kebşirleýji pozisioneri öndürýäris.
Şeýlelik bilen, biz ISO 9001:2015 hil dolandyryş ulgamymyzyň çäklerinde geçirilýän ähli önümçilik prosesini gözegçilikde saklarys we müşderilerimiziň ýokary hilli önümleri almagyny üpjün ederis.
✧ Öňki taslamalar



