Ýel diňi üçin 10 tonnalyk turba kebşirleýji rulonlar öz-özüni deňleşdirýän 2800 mm
✧ Giriş
1. Gäminiň diametri 320-2800 mm aralygynda ýerleşýär.
2. Bir toplumly işleýän / Bir toplumly boş işleýän / Elektrik dolandyryş ulgamy.
3. Müşderiler 10 tonnalyk öz-özüni deňleşdirýän kebşirleýji rotatorlary öz aýratynlyklaryna laýyklykda sazlap bilýärler.
4.10 tonna Öz-özüni deňleşdirýän kebşirleýji rotator el gutusy we aýak pedaly arkaly dolandyrylyp bilner.
5. Rezin tigir ýa-da polat tigir, abatlaýyş işleriňizden soň
6. Öz-özüni deňleşdirýän kebşirleýji rotatory işletmek aňsat.
✧ Esasy aýratynlyklar
| Model | SAR -10 Kebşirleýji Rolik |
| Öwrülme ukyby | Maksimum 10 tonna |
| Ýükleme ukyby-Drive | Maksimum 5 tonna |
| Ýükleýiş ukyby-Boş | Maksimum 5 tonna |
| Gäminiň ululygy | 320~2800mm |
| Ýoluny sazlaň | Öz-özüni deňleşdirýän rolik |
| Motoryň aýlanma güýji | 1.1 KW |
| Aýlanma tizligi | 100-1000mm/min Sanly displeý |
| Rolik ölçegi | Ø300*150mm |
| Tizlik gözegçiligi | Üýtgeýän ýygylyk sürüjisi |
| Rolikli tekerler | PU görnüşi bilen örtülen polat |
| Dolandyryş ulgamy | Aýak pedaly 8m kabel |
| Reňk | Özleşdirilen |
| Kepillik | Bir ýyl |
| Opsiýalar | Uly diametrli kuwwatlylyk |
| Motorly syýahat tekerler esasy | |
| Simsiz el dolandyryş gutusy |
✧ Ätiýaçlyk bölekleriniň markasy
Halkara biznes üçin, Weldsuccess kebşirleýji rotatorlaryň uzak wagtlap ulanylmagyny üpjün etmek üçin ähli meşhur ätiýaçlyk şaýlarynyň brendini ulanýar. Birnäçe ýyl geçensoň, ätiýaçlyk şaýlary döwülse-de, ahyrky ulanyjy ätiýaçlyk şaýlaryny ýerli bazarda aňsatlyk bilen çalşyp biler.
1. Çaltlyk üýtgediji Damfoss brendinden.
2. Motor Invertek ýa-da ABB brendinden.
3.Elektrik elementleri Schneider brendidir.
✧ Dolandyryş ulgamy
1. Aýlanma tizligini görkezýän, öňe, yza, elektrik çyralary we adatdan daşary ýagdaýlarda togtatmak funksiýalary bolan el dolandyryş gutusy.
2. Elektrik açary, elektrik çyralary, signalizasiýa, täzeden başlatma funksiýalary we adatdan daşary ýagdaýlarda togtatma funksiýalary bolan esasy elektrik şkafy.
3. Aýlanma ugruny dolandyrmak üçin aýak pedaly.
4. Zerur bolsa, simsiz el dolandyryş gutusy elýeterlidir.
✧ Önümçiligiň ösüşi
“WELDSUCCESS” önüm öndüriji hökmünde biz asyl polat plitalardan kesmek, kebşirlemek, mehaniki işläp taýýarlamak, deşikleri burawlamak, ýygnamak, boýamak we soňky synaglardan kebşirleme rotatorlaryny öndürýäris.
Şeýlelik bilen, biz ISO 9001:2015 hil dolandyryş ulgamymyzyň çäklerinde geçirilýän ähli önümçilik prosesini gözegçilikde saklarys we müşderilerimiziň ýokary hilli önümleri almagyny üpjün ederis.
✧ Öňki taslamalar







