200 tonnalyk öz-özüni deňleşdirýän kebşirleýji turba rulonlary, PU tekerleri bilen agyr ýük üçin
✧ Giriş
1. Biziň kebşirleýji roliklerimiz bir hereketlendiriji bölekli rolik we bir boş hereketlendiriji bölekli rolik bilelikde satuwa çykarylýar.
2. Uzakdan el bilen dolandyrmak, radio el bilen dolandyrmak we aýak pedaly bilen dolandyrmak hemmesi elýeterlidir.
3. Uzak wagtlap ulanmak üçin Schneider-den ýokary derejeli elektron komponentler.
4. Biziň tanky sazlamak rulonlarymyzyň aýlanma tizligi sanly okamada.
Asyl öndürijiden 5.100% täze – WUXI SUCCESS MACHINERY EQUIPMENT CO., LTD.
6. Eger siziň ýeke turbaňyzyň uzynlygy 8 metrden köp bolsa, size goldamak üçin bir hereketlendiriji rolik we iki boş hereketlendiriji rolik saýlamagyňyzy maslahat berýäris.
✧ Esasy aýratynlyklar
| Model | SAR - 200 Kebşirleýji Rolik |
| Öwrülme ukyby | Iň köp 200 tonna |
| Ýükleme ukyby-Drive | Maksimum 100 tonna |
| Ýükleýiş ukyby-Boş | Maksimum 100 tonna |
| Gäminiň ululygy | 1500~8000mm |
| Ýoluny sazlaň | Öz-özüni deňleşdirýän rolik |
| Motoryň aýlanma güýji | 7.5 KW |
| Aýlanma tizligi | 100-1000mm/min Sanly displeý |
| Rolik ölçegi | Ø500*280mm |
| Tizlik gözegçiligi | Üýtgeýän ýygylyk sürüjisi |
| Rolikli tekerler | PU görnüşi bilen örtülen polat |
| Dolandyryş ulgamy | Uzakdan el bilen dolandyryş gutusy we aýak pedalynyň açary |
| Reňk | RAL3003 GYZYL WE 9005 GARA / Özleşdirilen |
| Kepillik | Bir ýyl |
| Opsiýalar | Uly diametrli kuwwatlylyk |
| Motorly syýahat tekerler esasy | |
| Simsiz el dolandyryş gutusy |
✧ Ätiýaçlyk bölekleriniň markasy
Halkara biznes üçin, Weldsuccess kebşirleýji rotatorlaryň uzak wagtlap ulanylmagyny üpjün etmek üçin ähli meşhur ätiýaçlyk şaýlarynyň brendini ulanýar. Birnäçe ýyl geçensoň, ätiýaçlyk şaýlary döwülse-de, ahyrky ulanyjy ätiýaçlyk şaýlaryny ýerli bazarda aňsatlyk bilen çalşyp biler.
1. Çaltlyk üýtgediji Damfoss brendinden.
2. Motor Invertek ýa-da ABB brendinden.
3.Elektrik elementleri Schneider brendidir.
✧ Dolandyryş ulgamy
1. Aýlanma tizligini görkezýän, öňe, yza, elektrik çyralary we adatdan daşary ýagdaýlarda togtatmak funksiýalary bolan el dolandyryş gutusy.
2. Elektrik açary, elektrik çyralary, signalizasiýa, täzeden başlatma funksiýalary we adatdan daşary ýagdaýlarda togtatma funksiýalary bolan esasy elektrik şkafy.
3. Aýlanma ugruny dolandyrmak üçin aýak pedaly.
4. Zerur bolsa, simsiz el dolandyryş gutusy elýeterlidir.
✧ Önümçiligiň ösüşi
“WELDSUCCESS” önüm öndüriji hökmünde biz asyl polat plitalardan kesmek, kebşirlemek, mehaniki işläp taýýarlamak, deşikleri burawlamak, ýygnamak, boýamak we soňky synaglardan kebşirleme rotatorlaryny öndürýäris.
Şeýlelik bilen, biz ISO 9001:2015 hil dolandyryş ulgamymyzyň çäklerinde geçirilýän ähli önümçilik prosesini gözegçilikde saklarys we müşderilerimiziň ýokary hilli önümleri almagyny üpjün ederis.
✧ Öňki taslamalar











