160T Adaty Turba Roliklerini Kebşirlemek Üçin PU bilen Bolt Sazlamaly Rotator
✧ Giriş
Bir hereketlendiriji birligi we bir boş işleýän birligi öz içine alýan 1,160 tonna ýük göterijilikli kebşirleýji rotatorlar.
2. Adatça biz diametri 500 mm we ini 400 mm bolan PU tekerlerini ulanýarys, polat materialdan ýasalan rulon tekerleri öz islegiňize görä satyn almak üçin elýeterlidir.
3. 2 * 4 kW ýygylykly üýtgeýän motorlar bilen, ol aýlanyşyň has durnukly bolmagyny üpjün eder.
4. Eger damarlar ekssentriklige eýe bolsa, aýlanma momentini ýokarlandyrmak üçin tormoz motoryny ulanarys.
5. Diametri 5000 mm kuwwatlylykdaky gaplary bolan standart 160 tonnalyk kebşirleýji rotator, biz şeýle hem soňky ulanyjynyň islegine görä has uly ölçeg üçin sazlap bilýäris.
6. Berkidilen esas, motorlaşdyrylan hereket edýän tigirler we oturdylýan ösüş liniýalary Weldsuccess Ltd. kompaniýasyndan elýeterlidir.
✧ Esasy aýratynlyklar
| Model | CR-160 Kebşirleýji Rolik |
| Öwrülme ukyby | Maksimum 160 tonna |
| Ýükleme ukyby-Drive | Maksimum 80 tonna |
| Ýükleýiş ukyby-Boş | Maksimum 80 tonna |
| Gäminiň ululygy | 800~5000mm |
| Ýoluny sazlaň | Bolt sazlamasy |
| Motoryň aýlanma güýji | 2*4 KW |
| Aýlanma tizligi | 100-1000mm/min |
| Tizlik gözegçiligi | Üýtgeýän ýygylyk sürüjisi |
| Rolikli tekerler | Polad materialy |
| Rolik ölçegi | Ø500*600mm |
| Voltaž | 380V±10% 50Hz 3fazaly |
| Dolandyryş ulgamy | Uzakdan dolandyryş 15 metrlik kabel |
| Reňk | Özleşdirilen |
| Kepillik | Bir ýyl |
| Sertifikatlaşdyrma | CE |
✧ Aýratynlyk
1. Turba kebşirleýji rolikler önüminiň dürli seriýalary bar, mysal üçin, öz-özüni deňleşdirýän, sazlanyp bolýan, ulag, eğilme we sürüşmäge garşy görnüşleri.
2. Adaty turba kebşirleýji rolikleriň seriýasy, rulikleriň merkezi aralygyny goragly wint deşikleri ýa-da gurşun winti arkaly sazlamak arkaly dürli diametrli işlere kabul edip bilýär.
3. Dürli ulanylyşa baglylykda, rulon ýüzüniň üç görnüşi bar: PU / REZIN / POLATDAN TEGIRLIK.
4. Turba kebşirleýji rolikler, esasan, turba kebşirlemek, bak rulonlaryny jylamak, towurýan rolikleri boýamak we silindrik rulon örtüginiň bak towurýan rulonlaryny ýygnamak üçin ulanylýar.
5. Turba kebşirleýji aýlawly rulon maşyny beýleki enjamlar bilen bilelikde dolandyryp bilýär.
✧ Ätiýaçlyk bölekleriniň markasy
1. Üýtgeýän ýygylykly hereketlendiriji Danfoss / Schneider brendinden.
2. Aýlanma we egilme motorlary Invertek / ABB brendidir.
3.Elektrik elementleri Schneider brendidir.
Ähli ätiýaçlyk şaýlary soňky ulanyjynyň ýerli bazarynda aňsatlyk bilen çalşyryp bolýar.
✧ Dolandyryş ulgamy
1. Aýlanma tizligini görkezýän, öňe aýlanma, yza aýlanma, ýokary egilme, aşak egilme, elektrik çyralary we adatdan daşary ýagdaýlarda togtatma funksiýalary bolan uzakdan el dolandyryş gutusy.
2. Tok açary, elektrik çyralary, signalizasiýa, täzeden başlatma funksiýalary we adatdan daşary ýagdaýlarda togtatma funksiýalary bolan esasy elektrik şkafy.
3. Aýlanma ugruny dolandyrmak üçin aýak pedaly.
4. Şeýle hem, maşynyň göwresi tarapyna goşmaça bir adatdan daşary ýagdaý üçin togtatma düwmesini goşýarys, bu bolsa islendik heläkçilik ýüze çykanda maşynyň ilkinji gezek togtadyp bilmegini üpjün eder.
5. Ýewropa bazaryna CE tassyklamasy bilen ähli gözegçilik ulgamymyz.
✧ Öňki taslamalar











