600kg Kebşirleýji Pozisioner
✧ Giriş
600 kg kebşirleýji pozisioner, kebşirleme işlerinde iş böleklerini ýerleşdirmek we aýlamak üçin ulanylýan ýöriteleşdirilen enjamdyr. Ol 600 kilograma (kg) ýa-da 0,6 metrik tonna çenli agramdaky iş böleklerini dolandyrmak üçin niýetlenendir, kebşirleme işlerinde durnuklylygy we gözegçilikli hereketi üpjün edýär.
600 kg agramly kebşirleýji pozisioneriň käbir esasy aýratynlyklary we häsiýetnamalary:
Ýük göterijilik: Pozisioner iň ýokary agramy 600 kg bolan iş böleklerini goldamaga we aýlamaga ukyplydyr. Bu bolsa ony kiçi we orta ölçegli iş böleklerini kebşirlemekde ulanmak üçin amatly edýär.
Aýlanma gözegçiligi: Kebşirleýji pozisioner, adatça, operatorlara aýlanma tizligini we ugruny dolandyrmaga mümkinçilik berýän dolandyryş ulgamyny öz içine alýar. Bu bolsa, kebşirleme operasiýalary wagtynda iş böleginiň ýerleşişini we hereketini takyk dolandyrmaga mümkinçilik berýär.
Sazlanyp bolýan ýerleşdiriş: Pozisioner köplenç egmek, aýlamak we beýikligi sazlamak ýaly sazlanyp bolýan ýerleşdiriş opsiýalaryna eýedir. Bu sazlamalar iş böleginiň iň gowy ýerleşdirilmegine mümkinçilik berýär, kebşirlenen birleşmelere aňsat elýeterliligi üpjün edýär we kebşirlenen netijeliligi ýokarlandyrýar.
Berk gurluş: Pozisioner, adatça, iş wagtynda durnuklylygy we çydamlylygy üpjün etmek üçin berk materiallardan ýasalýar. Ol kebşirleme prosesleri üçin ygtybarly platforma döretmek, iş böleginiň durnukly we dogry deňleşdirilmegini üpjün etmek üçin niýetlenendir.
Kompakt dizaýn: 600 kg agramly kebşirleýji pozisioner adatça kiçi ölçegli bolýar, bu bolsa ony kiçi iş ýerleri ýa-da giňişligi çäkli bolan ulanylyşlar üçin amatly edýär. Onuň ykjam dizaýny aňsat hereketlendirijiligi we bar bolan kebşirleýji gurluşlara integrasiýany üpjün edýär.
600 kg agramly kebşirleýji pozisioner dürli pudaklarda, şol sanda önümçilik sehlerinde, awtoulag önümçiliginde we ýeňil we orta derejeli kebşirleme işlerinde giňden ulanylýar. Ol iş bölekleriniň gözegçilikli ýerleşdirilmegini we aýlanmagyny üpjün etmek arkaly takyk we netijeli kebşirlemäge kömek edýär.
✧ Esasy aýratynlyklar
| Model | HBJ-06 |
| Öwrülme ukyby | Maksimum 600 kg |
| Stol diametri | 1000 mm |
| Aýlanma motory | 0.75 kW |
| Aýlanma tizligi | 0.09-0.9 aýlanma/minut |
| Egilýän motor | 0.75 kW |
| Eğilme tizligi | 1.1 aýlanma/minut |
| Eğim burçy | 0~90°/ 0~120°gradus |
| Maksimum Ekssentrik Aralyk | 150 mm |
| Maksimum Gravitasiýa Aralygy | 100 mm |
| Voltaž | 380V±10% 50Hz 3fazaly |
| Dolandyryş ulgamy | Uzakdan dolandyryş 8m kabeli |
| Opsiýalar | Kebşirleýji patron |
| Gorizontal stol | |
| 3 okly pozisioner |
✧ Ätiýaçlyk bölekleriniň markasy
Halkara biznes üçin, Weldsuccess kebşirleýji rotatorlaryň uzak wagtlap ulanylmagyny üpjün etmek üçin ähli meşhur ätiýaçlyk şaýlarynyň brendini ulanýar. Birnäçe ýyl geçensoň, ätiýaçlyk şaýlary döwülse-de, ahyrky ulanyjy ätiýaçlyk şaýlaryny ýerli bazarda aňsatlyk bilen çalşyp biler.
1. Çaltlyk üýtgediji Damfoss brendinden.
2. Motor Invertek ýa-da ABB brendinden.
3.Elektrik elementleri Schneider brendidir.
✧ Dolandyryş ulgamy
1. Aýlanma tizligini görkezýän, öňe aýlanma, yza aýlanma, ýokary egilme, aşak egilme, elektrik çyralary we adatdan daşary ýagdaýlarda durdurma funksiýalary bolan el dolandyryş gutusy.
2. Elektrik açary, elektrik çyralary, signalizasiýa, täzeden başlatma funksiýalary we adatdan daşary ýagdaýlarda togtatma funksiýalary bolan esasy elektrik şkafy.
3. Aýlanma ugruny dolandyrmak üçin aýak pedaly.
✧ Önümçiligiň ösüşi
“WELDSUCCESS” önüm öndüriji hökmünde biz asyl polat plitalary kesmek, kebşirlemek, mehaniki işläp taýýarlamak, deşikleri burawlamak, ýygnamak, boýamak we soňky synaglardan başlap, kebşirleýji pozisioneri öndürýäris.
Şeýlelik bilen, biz ISO 9001:2015 hil dolandyryş ulgamymyzyň çäklerinde geçirilýän ähli önümçilik prosesini gözegçilikde saklarys we müşderilerimiziň ýokary hilli önümleri almagyny üpjün ederis.
✧ Öňki taslamalar




