5050 Basyşly Gaplar üçin Sütün we Bom Keşleýji Manipulýatorlar
✧ Giriş
1. Kebşirlemek sütünli bomy ýel diňi, basyş gaplary we baklaryň daşarda we içinde uzynlykdaky tikişleri kebşirlemek ýa-da girintini kebşirlemek üçin giňden ulanylýar. Kebşirlemek rotator ulgamymyz bilen bilelikde ulanylanda awtomatiki kebşirlemek amala aşyrylar.
2. Kebşirleýji pozisionerler bilen bilelikde ulanmak flanesleri kebşirlemek üçin has amatly bolar.
3. Iş bölekleriniň uzynlygyna görä, biz şeýle hem hereket edýän tigirler esasynda sütün bomyny ýasaýarys. Şonuň üçin ol uzyn uzynlykdaky tikişleri kebşirlemek üçin hem elýeterlidir.
4. Kebşirleme sütüniniň bomunda biz MIG energiýa çeşmesini, SAW energiýa çeşmesini we AC/DC tandem energiýa çeşmesini hem gurnap bileris.
5. Kebşirleýji sütun bom ulgamy goşa halkaly zynjyr arkaly galdyrylýar. Şeýle hem, zynjyr döwülen halatynda hem ulanyş howpsuzlygyny üpjün etmek üçin ýykylma garşy ulgam bilen üpjün edilen.
6. Awtomatiki kebşirlemegi amala aşyrmak üçin fluks dikeltmek enjamy, kebşirleme kamerasynyň monitory we lazer görkezijisi bar. Işleýän wideo üçin bize e-poçta iberip bilersiňiz.
✧ Esasy aýratynlyklar
| Model | MD 5050 C&B |
| Boom ujundaky ýük göterijilik | 250 kg |
| Dik bum hereketi | 5000 mm |
| Dik bum tizligi | 1000 mm/min |
| Gorizontal bum hereketi | 5000 mm |
| Gorizontal boon tizligi | 120-1200 mm/min WFD |
| Boom ujunda çarpaz slaýd | Motorlaşdyrylan 100*100 mm |
| Aýlanma | ±180° Gulply el bilen |
| Syýahat ýoly | Motorly syýahat |
| Syýahat tizligi | 2000 mm/min |
| Voltaž | 380V±10% 50Hz 3fazaly |
| Dolandyryş ulgamy | Uzakdan dolandyryş 10 metrlik kabel |
| Reňk | Özleşdirilen |
| Kepillik | Bir ýyl |
| Opsiýalar-1 | Lazer görkezijisi |
| Opsiýalar -2 | Kamera monitory |
| Opsiýalar-3 | Flux dikeltmek maşyny |
✧ Ätiýaçlyk bölekleriniň markasy
Halkara biznes üçin, Weldsuccess kebşirleme sütunynyň uzak wagtlap ulanylmagyny üpjün etmek üçin ähli meşhur ätiýaçlyk şaýlarynyň brendini ulanýar. Birnäçe ýyl geçensoň, ätiýaçlyk şaýlary döwülse-de, ahyrky ulanyjy ätiýaçlyk şaýlaryny ýerli bazarda aňsatlyk bilen çalşyp biler.
1. Çaltlyk üýtgediji Damfoss brendinden.
2. Motor Invertek ýa-da ABB brendinden.
3.Elektrik elementleri Schneider brendidir.
✧ Dolandyryş ulgamy
1. Kebşirleýji çyrany ýokary / aşak bumly, öňe / yza bumly / Kebşirleýji çyrany ýokary we aşak, çepe sag tarapa sazlamak üçin çarpaz süýşürijili el dolandyryş gutusy, simi bermek, simi yzyna bermek, elektrik çyralary we elektrik togtadyjy.
2. Elektrik açary, elektrik çyralary, signalizasiýa, täzeden başlatma funksiýalary we adatdan daşary ýagdaýlarda togtatma funksiýalary bolan esasy elektrik şkafy.
3. Şeýle hem, awtomatiki kebşirlemegi amala aşyrmak üçin kebşirleme rotatoryny ýa-da kebşirleme pozisionerini sütün bumy bilen birleşdirip bileris.
✧ Öňki taslamalar
“WELDSUCCESS” önüm öndüriji hökmünde biz asyl polat plitalary kesmek, kebşirlemek, mehaniki işläp taýýarlamak, deşikleri burawlamak, ýygnamak, boýamak we soňky synaglardan başlap, kebşirleme sütunynyň bomuny öndürýäris.
Şeýlelik bilen, biz ISO 9001:2015 hil dolandyryş ulgamymyzyň çäklerinde geçirilýän ähli önümçilik prosesini gözegçilikde saklarys we müşderilerimiziň ýokary hilli önümleri almagyny üpjün ederis.











