1000 mm Patçkaly 3 tonnalyk kebşirleýji pozisioner
✧ Giriş
1. Adaty standart kebşirleýji pozisioner, 1400 mm stoluň diametri bilen 3 tonna ýük göterijilik.
2. Stolyň diametri we merkezi beýiklik ölçegleri öz islegiňize görä bar.
3. Biziň tehniki toparymyz şeýle hem iş bölekleriniň maglumatlaryna laýyklykda stoluň T-şot ölçegini, ýerleşýän ýerini we görnüşini dizaýn edip bilýär, şonuň üçin ahyrky ulanyjy üçin iş bölegini kebşirleýji pozisionerlerimize gurnamak aňsat bolar.
4. Bir uzakdan dolandyryş gutusy we bir aýak pedalynyň dolandyryşy enjam bilen bilelikde iberiler.
5. Betbagtlygy kesgitleýän pozisioner, gorizontal aýlaw stoly, el bilen ýa-da gidrawliki 3 okly beýikligi sazlaýjy pozisionerleriň hemmesi Weldsuccess Ltd. kompaniýasyndan elýeterlidir.
✧ Esasy aýratynlyklar
| Model | VPE-3 |
| Öwrülme ukyby | Maksimum 3000 kg |
| Stol diametri | 1400 mm |
| Aýlanma motory | 1.5 kW |
| Aýlanma tizligi | 0.05-0.5 aýlanma/minut |
| Egilýän motor | 2.2 kW |
| Eğilme tizligi | 0.23 aýlanma/minut |
| Eğim burçy | 0~90°/ 0~120°gradus |
| Maksimum Ekssentrik Aralyk | 200 mm |
| Maksimum Gravitasiýa Aralygy | 150 mm |
| Voltaž | 380V±10% 50Hz 3fazaly |
| Dolandyryş ulgamy | Uzakdan dolandyryş 8m kabeli |
| Opsiýalar | Kebşirleýji patron |
| Gorizontal stol | |
| 3 okly gidrawliki pozisioner |
✧ Ätiýaçlyk bölekleriniň markasy
Ähli ätiýaçlyk şaýlarymyz halkara derejede meşhur kompaniýadan getirilýär we bu soňky ulanyjynyň ätiýaçlyk şaýlaryny ýerli bazarda aňsatlyk bilen çalşyp bilmegini üpjün eder.
1. Ýygylyk üýtgedijisi Danfoss brendinden.
2. Motor Invertek ýa-da ABB brendinden.
3. Elektrik elementleri Schneider markasydyr.
✧ Dolandyryş ulgamy
1. Aýlanma tizligini görkezýän, öňe aýlanma, yza aýlanma, ýokary egilme, aşak egilme, elektrik çyralary we adatdan daşary ýagdaýlarda durdurma funksiýalary bolan el dolandyryş gutusy.
2. Elektrik açary, elektrik çyralary, signalizasiýa, täzeden başlatma funksiýalary we adatdan daşary ýagdaýlarda togtatma funksiýalary bolan esasy elektrik şkafy.
3. Aýlanma ugruny dolandyrmak üçin aýak pedaly.
✧ Önümçiligiň ösüşi
2006-njy ýyldan bäri we ISO 9001:2015 hil dolandyryş ulgamyna esaslanyp, biz enjamlarymyzyň hilini asyl polat plitalardan gözegçilik edýäris, her önümçilik ilerleýär we ony gözegçilik etmek üçin gözegçi bar. Bu hem bize halkara bazaryndan has köp iş alyp barmaga kömek edýär.
Şu wagta çenli ähli önümlerimiz Ýewropa bazaryna CE tassyklanmasy bilen çykaryldy. Önümlerimiziň taslamalaryňyzyň önümçiliginde size kömek berjekdigine umyt edýärin.
✧ Öňki taslamalar



