2 okly 2 tonnalyk kebşirleýji pozisioner
✧ Giriş
3 çeneli patronly kebşirleýji pozisionerimiz turbalary we flanesleri kebşirlemek üçin örän peýdaly bolar.
2. 2 tonna ýük göterijilikli kebşirleýji pozisioneriň egilme burçy adaty 0-90 gradusdyr we müşderiniň islegine görä, ol 0-135 gradus hem bolup biler.
3. Diametri 1300 mm bolan stol bilen aýlanma tizligi 0,12-1,2 aýlanma/minut bolar, aýlanma tizligi sanly okamak arkaly amala aşyrylýar we şeýle hem uzakdan dolandyryş gutusynda kebşirleme talaplaryna laýyklykda sazlanyp bilner.
4. Käwagt el bilen kebşirlemek üçin aýlanma ugruny dolandyrmak üçin bir aýakly pedal açary bilelikde berilýär.
✧ Esasy aýratynlyklar
| Model | VPE-2 |
| Öwrülme ukyby | Maksimum 2000 kg |
| Stol diametri | 1200 mm |
| Aýlanma motory | 1.1 kW |
| Aýlanma tizligi | 0.05-0.5 aýlanma/minut |
| Egilýän motor | 1.5 kW |
| Eğilme tizligi | 0.67 aýlanma/minut |
| Eğim burçy | 0~90°/ 0~120°gradus |
| Maksimum Ekssentrik Aralyk | 150 mm |
| Maksimum Gravitasiýa Aralygy | 100 mm |
| Voltaž | 380V±10% 50Hz 3fazaly |
| Dolandyryş ulgamy | Uzakdan dolandyryş 8m kabeli |
| Opsiýalar | Kebşirleýji patron |
| Gorizontal stol | |
| 3 okly gidrawliki pozisioner |
✧ Ätiýaçlyk bölekleriniň markasy
1. Aýlanma tizligini dolandyrmak üçin, üýtgeýän ýygylykly hereketlendiriji Danfoss markasydyr.
2. Aýlanýan we egilýän motor Invertek kompaniýasyndan doly CE tassyklanmasy bilen.
3. Dolandyryş elektrik elementleri Schneider-den.
4. Ähli ätiýaçlyk şaýlary ýerli bazarda ahyrky ulanyjy üçin aňsatlyk bilen çalşyryp bolýar.
✧ Dolandyryş ulgamy
1. Aýlanma tizligini görkezýän, öňe aýlanma, yza aýlanma, ýokary egilme, aşak egilme, elektrik çyralary we adatdan daşary ýagdaýlarda durdurma funksiýalary bolan el dolandyryş gutusy.
2. Elektrik açary, elektrik çyralary, signalizasiýa, täzeden başlatma funksiýalary we adatdan daşary ýagdaýlarda togtatma funksiýalary bolan esasy elektrik şkafy.
3. Aýlanma ugruny dolandyrmak üçin aýak pedaly.
✧ Önümçiligiň ösüşi
“WELDSUCCESS” önüm öndüriji hökmünde biz asyl polat plitalary kesmek, kebşirlemek, mehaniki işläp taýýarlamak, deşikleri burawlamak, ýygnamak, boýamak we soňky synaglardan başlap, kebşirleýji pozisioneri öndürýäris.
Şeýlelik bilen, biz ISO 9001:2015 hil dolandyryş ulgamymyzyň çäklerinde geçirilýän ähli önümçilik prosesini gözegçilikde saklarys we müşderilerimiziň ýokary hilli önümleri almagyny üpjün ederis.
✧ Öňki taslamalar




