100kg we 1000kg Kebşirleýji Pozisioner
✧ Giriş
100 kg kebşirleýji pozisioner, 100 kilograma çenli agramdaky iş böleklerini ýerleşdirmek we aýlamak üçin kebşirleme operasiýalarynda ulanylýan enjamdyr.
1000 kg kebşirleýji pozisioner, 1-t0n (1000 kilogram) agramyna çenli iş böleklerini ýerleşdirmek we aýlamak üçin kebşirleme operasiýalarynda ulanylýan enjamdyr.
Bu kuwwatly kebşirleýji pozisioneri ulanmak kebşirleme amallarynyň netijeliligini we takyklygyny ýokarlandyrýar. Ol iş bölegini ýerleşdirmek üçin durnukly platforma üpjün edýär, kebşirleýjilere dürli burçlardan işlemegi we yzygiderli kebşirleme hiline ýetmäge mümkinçilik berýär.
✧ Esasy aýratynlyklar
| Model | VPE-1 |
| Öwrülme ukyby | Maksimum 1000 kg |
| Stol diametri | 1000 mm |
| Aýlanma motory | 0.75 kW |
| Aýlanma tizligi | 0.05-0.5 aýlanma/minut |
| Egilýän motor | 1.1 kW |
| Eğilme tizligi | 0.67 aýlanma/minut |
| Eğim burçy | 0~90°/ 0~120°gradus |
| Maksimum Ekssentrik Aralyk | 150 mm |
| Maksimum Gravitasiýa Aralygy | 100 mm |
| Voltaž | 380V±10% 50Hz 3fazaly |
| Dolandyryş ulgamy | Uzakdan dolandyryş 8m kabeli |
| Opsiýalar | Kebşirleýji patron |
| Gorizontal stol | |
| 3 okly gidrawliki pozisioner |
✧ Ätiýaçlyk bölekleriniň markasy
Halkara biznes üçin, Weldsuccess kebşirleýji rotatorlaryň uzak wagtlap ulanylmagyny üpjün etmek üçin ähli meşhur ätiýaçlyk şaýlarynyň brendini ulanýar. Birnäçe ýyl geçensoň, ätiýaçlyk şaýlary döwülse-de, ahyrky ulanyjy ätiýaçlyk şaýlaryny ýerli bazarda aňsatlyk bilen çalşyp biler.
1. Çaltlyk üýtgediji Damfoss brendinden.
2. Motor Invertek ýa-da ABB brendinden.
3.Elektrik elementleri Schneider brendidir.
✧ Dolandyryş ulgamy
1. Aýlanma tizligini görkezýän, öňe aýlanma, yza aýlanma, ýokary egilme, aşak egilme, elektrik çyralary we adatdan daşary ýagdaýlarda durdurma funksiýalary bolan el dolandyryş gutusy.
2. Elektrik açary, elektrik çyralary, signalizasiýa, täzeden başlatma funksiýalary we adatdan daşary ýagdaýlarda togtatma funksiýalary bolan esasy elektrik şkafy.
3. Aýlanma ugruny dolandyrmak üçin aýak pedaly.
✧ Önümçiligiň ösüşi
“WELDSUCCESS” önüm öndüriji hökmünde biz asyl polat plitalary kesmek, kebşirlemek, mehaniki işläp taýýarlamak, deşikleri burawlamak, ýygnamak, boýamak we soňky synaglardan başlap, kebşirleýji pozisioneri öndürýäris.
Şeýlelik bilen, biz ISO 9001:2015 hil dolandyryş ulgamymyzyň çäklerinde geçirilýän ähli önümçilik prosesini gözegçilikde saklarys we müşderilerimiziň ýokary hilli önümleri almagyny üpjün ederis.
✧ Öňki taslamalar





