Şemal diňleri üçin gidrawliki 40 T laýyk gelýän kebşirleýji rotator
✧ Giriş
1. Gidrawliki kebşirleýji rotatorlar birnäçe ýeke turbalary bilelikde kebşirlemek üçin ýag silindri arkaly sazlanýar.
2. Kebşirleme wagtynda simsiz el dolandyryşy arkaly kebşirleme rotatoryny ýokary / aşaky domkrat ulgamy bilen gurnaň.
3. Kesmek üçin hem gorizontal sazlanyp, oturdylýan kesmek rotatorlary bar.
4. Kebşirleýji rotatorlary diňe boş aýlaw bilen işleýän gidrawliki domkrat ulgamy bilen gurnaň.
5. Öz-özüni deňleşdirýän kebşirleýji rotator ýa-da adaty kebşirleýji rotatorlar bilen bilelikde ulanmak.
6. Gidrawliki kebşirleme rotatory, domkrat ulgamy bilen, kebşirleme rotatorlaryny simsiz el bilen dolandyryp bolýar.
✧ Esasy aýratynlyklar
| Model | FT-40 Kebşirleýji Rolik |
| Ýük göterijilik | Maksimum 20 tonna*2 |
| Ýoluny sazlaň | Bolt sazlamasy |
| Gidrawliki sazlama | Ýokary/Aşak |
| Gäminiň diametri | 500~4500mm |
| Motor güýji | 2*1.5kw |
| Syýahat ýoly | Gulp bilen el bilen syýahat etmek |
| Rolikli tekerler | PU |
| Rolik ölçegi | Ø400*200mm |
| Voltaž | 380V±10% 50Hz 3fazaly |
| Dolandyryş ulgamy | Simsiz el gutusy |
| Reňk | Özleşdirilen |
| Kepillik | Bir ýyl |
| Sertifikatlaşdyrma | CE |
✧ Aýratynlyk
1. Iki bölümiň hem köp ölçegli sazlamak mümkinçiligi bar.
2. Sazlama işi has çeýe we dürli görnüşli kebşirleme tikişiginiň ýagdaýyna has gowy laýyk gelip biler.
3. Gidrawliki V-şekilli tekerler diňiň ok boýunça hereketini ýeňilleşdirýär.
4. Inçe diwar galyňlygy we uly diametrli turba önümçiligi üçin iş netijeliligini ep-esli ýokarlandyryp biler.
5. Gidrauliki Fit Up Rotator 3D sazlanyp bilýän geçiş rotatoryndan, netijeli dolandyryşly gidrawliki iş stansiýasyndan ybaratdyr.
6. Rotatoryň esasy kebşirlenen plastinkadan ýasalýar, belli bir wagtyň dowamynda egriligiň bolmazlygyny üpjün etmek üçin has ýokary berklige eýedir.
7. Rotatoryň esasyny we deşiklerini burawlamak, rulonyň takyk aýlanmagyny üpjün etmek üçin ornaşdyrylan prosesdir.
✧ Ätiýaçlyk bölekleriniň markasy
1. Üýtgeýän ýygylykly hereketlendiriji Danfoss / Schneider brendinden.
2. Aýlanma we egilme motorlary Invertek / ABB brendidir.
3.Elektrik elementleri Schneider brendidir.
Ähli ätiýaçlyk şaýlary soňky ulanyjynyň ýerli bazarynda aňsatlyk bilen çalşyryp bolýar.
✧ Dolandyryş ulgamy
1. Aýlanma tizligini görkezýän, öňe aýlanma, yza aýlanma, ýokary egilme, aşak egilme, elektrik çyralary we adatdan daşary ýagdaýlarda togtatma funksiýalary bolan uzakdan el dolandyryş gutusy.
2. Tok açary, elektrik çyralary, signalizasiýa, täzeden başlatma funksiýalary we adatdan daşary ýagdaýlarda togtatma funksiýalary bolan esasy elektrik şkafy.
3. Aýlanma ugruny dolandyrmak üçin aýak pedaly.
4. Şeýle hem, maşynyň göwresi tarapyna goşmaça bir adatdan daşary ýagdaý üçin togtatma düwmesini goşýarys, bu bolsa islendik heläkçilik ýüze çykanda maşynyň ilkinji gezek togtadyp bilmegini üpjün eder.
5. Ýewropa bazaryna CE tassyklamasy bilen ähli gözegçilik ulgamymyz.
✧ Öňki taslamalar











