CR-40 Bolt sazlama Turba kebşirleýji rolikler
✧ Giriş
1. Bir sürüji we bir boş hereketlendiriji bilelikde gaplanan.
2. Uzakdan el bilen dolandyrmak we aýak pedaly bilen dolandyrmak.
3. Dürli diametrli gämiler üçin bolt sazlamasy.
4. Hereketlendirilýän bölegiň basgançaksyz sazlanyp bolýan tizligi.
5. Sanly okaýyşda hereketlendirijiniň aýlanma tizligi.
6. Schneider-den ýokary derejeli elektron komponentler.
Asyl öndürijiden 7.100% täze
✧ Esasy aýratynlyklar
| Model | CR-40 Kebşirleýji Rolik |
| Öwrülme ukyby | Maksimum 40 tonna |
| Ýükleme ukyby-Drive | Maksimum 20 tonna |
| Ýükleýiş ukyby-Boş | Maksimum 20 tonna |
| Gäminiň ululygy | 500~4500mm |
| Ýoluny sazlaň | Bolt sazlamasy |
| Motoryň aýlanma güýji | 2*1.5 KW |
| Aýlanma tizligi | 100-1000mm/min |
| Tizlik gözegçiligi | Üýtgeýän ýygylyk sürüjisi |
| Rolikli tekerler | Polad materialy |
| Rolik ölçegi | Ø500*200mm |
| Voltaž | 380V±10% 50Hz 3fazaly |
| Dolandyryş ulgamy | Uzakdan dolandyryş 15 metrlik kabel |
| Reňk | Özleşdirilen |
| Kepillik | Bir ýyl |
| Sertifikatlaşdyrma | CE |
✧ Aýratynlyk
1. Sazlanyp bolýan rolikiň ýagdaýy, dürli diametrli rolikleri başga ölçegli turba roliklerini satyn almazdan hem şol bir rolikleriň üstünde sazlap boljak ýaly, esasy göwräniň arasyndaky rolikleri sazlamakda örän peýdalydyr.
2. Turbalaryň agramynyň bagly bolan çarçuwanyň ýük göterijilik ukybyny synagdan geçirmek üçin gaty jisimde stress analizi geçirildi.
3. Bu önümde poliuretan rulonlary ulanylýar, sebäbi poliuretan rulonlary agrama çydamly we rulon wagtynda turbalaryň ýüzüni dyrnaklamakdan gorap bilýär.
4. Poliuretan rulonlaryny esasy çarçuwada berkitmek üçin ştift mehanizmi ulanylýar.
5. Sazlanyp bilinýän stend, turbany kebşirlemegiň zerurlygyna we talaplaryna, şeýle hem kebşirleýjiniň rahatlyk derejesine laýyklykda berk çarçuwanyň beýikligini sazlamak üçin ulanylýar, şonuň üçin ol iň ýokary durnuklylygy üpjün edip biler.
✧ Ätiýaçlyk bölekleriniň markasy
1. Üýtgeýän ýygylykly hereketlendiriji Danfoss / Schneider brendinden.
2. Aýlanma we egilme motorlary Invertek / ABB brendidir.
3.Elektrik elementleri Schneider brendidir.
Ähli ätiýaçlyk şaýlary soňky ulanyjynyň ýerli bazarynda aňsatlyk bilen çalşyryp bolýar.
✧ Dolandyryş ulgamy
1. Aýlanma tizligini görkezýän, öňe aýlanma, yza aýlanma, ýokary egilme, aşak egilme, elektrik çyralary we adatdan daşary ýagdaýlarda togtatma funksiýalary bolan uzakdan el dolandyryş gutusy.
2. Tok açary, elektrik çyralary, signalizasiýa, täzeden başlatma funksiýalary we adatdan daşary ýagdaýlarda togtatma funksiýalary bolan esasy elektrik şkafy.
3. Aýlanma ugruny dolandyrmak üçin aýak pedaly.
4. Şeýle hem, maşynyň göwresi tarapyna goşmaça bir adatdan daşary ýagdaý üçin togtatma düwmesini goşýarys, bu bolsa islendik heläkçilik ýüze çykanda maşynyň ilkinji gezek togtadyp bilmegini üpjün eder.
5. Ýewropa bazaryna CE tassyklamasy bilen ähli gözegçilik ulgamymyz.
✧ Öňki taslamalar










