CR- 600T Bolt sazlamaly turba üçin adaty kebşirleýji rolik
✧ Giriş
1. Biziň turba kebşirleýji rotatorlarymyzyň bir hereketlendiriji bölekli rolik we bir boş hereketlendiriji bölekli rolik bilelikde satuw üçin bir toplum hökmünde.
2. Biziň tanky sazlamak rulonlarymyzyň aýlanma tizligi sanly okamada.
3. Schneider-den uzak wagtlap ulanmak üçin ýokary derejeli elektron komponentler
4. Uzakdan el bilen dolandyrmak, radio el bilen dolandyrmak we aýak pedaly bilen dolandyrmak hemmesi elýeterlidir.
Asyl öndürijiden 5.100% täze
6. Eger siziň ýeke turbaňyzyň uzynlygy 8 metrden köp bolsa, size goldamak üçin bir hereketlendiriji rolik we iki boş hereketlendiriji rolik saýlamagyňyzy maslahat berýäris.
✧ Esasy aýratynlyklar
| Model | CR-600 Kebşirleýji Rolik |
| Öwrülme ukyby | Maksimum 600 tonna |
| Ýükleme ukyby-Drive | Maksimum 300 tonna |
| Ýükleýiş ukyby-Boş | Maksimum 300 tonna |
| Gäminiň ululygy | 1200~8500mm |
| Ýoluny sazlaň | Bolt sazlamasy |
| Motoryň aýlanma güýji | 2*9 KW |
| Aýlanma tizligi | 100-1000mm/min |
| Tizlik gözegçiligi | Üýtgeýän ýygylyk sürüjisi |
| Rolikli tekerler | Polad materialy |
| Rolik ölçegi | Ø800*400mm |
| Voltaž | 380V±10% 50Hz 3fazaly |
| Dolandyryş ulgamy | Uzakdan dolandyryş 15 metrlik kabel |
| Reňk | Özleşdirilen |
| Kepillik | Bir ýyl |
| Sertifikatlaşdyrma | CE |
✧ Aýratynlyk
1. Turba kebşirleýji rolikler önüminiň dürli seriýalary bar, mysal üçin, öz-özüni deňleşdirýän, sazlanyp bolýan, ulag, eğilme we sürüşmäge garşy görnüşleri.
2. Adaty turba kebşirleýji rolikleriň seriýasy, rulikleriň merkezi aralygyny goragly wint deşikleri ýa-da gurşun winti arkaly sazlamak arkaly dürli diametrli işlere kabul edip bilýär.
3. Dürli ulanylyşa baglylykda, rulon ýüzüniň üç görnüşi bar: PU / REZIN / POLATDAN TEGIRLIK.
4. Turba kebşirleýji rolikler, esasan, turba kebşirlemek, bak rulonlaryny jylamak, towurýan rolikleri boýamak we silindrik rulon örtüginiň bak towurýan rulonlaryny ýygnamak üçin ulanylýar.
5. Turba kebşirleýji aýlawly rulon maşyny beýleki enjamlar bilen bilelikde dolandyryp bilýär.
✧ Ätiýaçlyk bölekleriniň markasy
1. Üýtgeýän ýygylykly hereketlendiriji Danfoss / Schneider brendinden.
2. Aýlanma we egilme motorlary Invertek / ABB brendidir.
3.Elektrik elementleri Schneider brendidir.
Ähli ätiýaçlyk şaýlary soňky ulanyjynyň ýerli bazarynda aňsatlyk bilen çalşyryp bolýar.
✧ Dolandyryş ulgamy
1. Aýlanma tizligini görkezýän, öňe aýlanma, yza aýlanma, ýokary egilme, aşak egilme, elektrik çyralary we adatdan daşary ýagdaýlarda togtatma funksiýalary bolan uzakdan el dolandyryş gutusy.
2. Tok açary, elektrik çyralary, signalizasiýa, täzeden başlatma funksiýalary we adatdan daşary ýagdaýlarda togtatma funksiýalary bolan esasy elektrik şkafy.
3. Aýlanma ugruny dolandyrmak üçin aýak pedaly.
4. Şeýle hem, maşynyň göwresi tarapyna goşmaça bir adatdan daşary ýagdaý üçin togtatma düwmesini goşýarys, bu bolsa islendik heläkçilik ýüze çykanda maşynyň ilkinji gezek togtadyp bilmegini üpjün eder.
5. Ýewropa bazaryna CE tassyklamasy bilen ähli gözegçilik ulgamymyz.
✧ Öňki taslamalar










