Kamera monitory we lazer görkezijisi bolan 3030 sütünli bum
✧ Giriş
Basyşly gaplar, ýel diňi we nebit çelekleriniň tikişlerini kebşirlemek üçin kebşirleme sütun bom manipulýatory. “Weldsuccess Ltd” kompaniýasy kebşirleme sütun bomynyň doly bölegini Hytaýyň ýa-da “Linkoln” ABŞ-nyň asyl ARRA energiýa çeşmesi bilen üpjün edýär. Energiýa çeşmesi NA-3, NA-5 we “Max-10” ýa-da “Max-19” kontrolleri bilen “Lincoln DC-600 / “Lincoln DC-1000” we “Lincoln AC / DC – 1000” simleriniň ýeke simi ýa-da tandem simleri bolup biler.
Lazer görkezijisi, kamera monitory we flux dikeltmek ulgamy üçin goşmaça ätiýaçlyk şaýlary bolan sütünli bum. Doly kebşirleme ulgamy bakyň içini we daşky tiki kebşirlemegini has aňsatlaşdyrar.
1. Kebşirlemek sütünli bomy ýel diňi, basyş gaplary we baklaryň daşarda we içinde uzynlykdaky tikişleri kebşirlemek ýa-da girintini kebşirlemek üçin giňden ulanylýar. Kebşirlemek rotator ulgamymyz bilen bilelikde ulanylanda awtomatiki kebşirlemek amala aşyrylar.
2. Kebşirleýji pozisionerler bilen bilelikde ulanmak flanesleri kebşirlemek üçin has amatly bolar.
3. Iş bölekleriniň uzynlygyna görä, biz şeýle hem hereket edýän tigirler esasynda sütün bomyny ýasaýarys. Şonuň üçin ol uzyn uzynlykdaky tikişleri kebşirlemek üçin hem elýeterlidir.
4. Kebşirleme sütüniniň bomunda biz MIG energiýa çeşmesini, SAW energiýa çeşmesini we AC/DC tandem energiýa çeşmesini hem gurnap bileris.
5. Kebşirleýji sütun bom ulgamy goşa halkaly zynjyr arkaly galdyrylýar. Şeýle hem, zynjyr döwülen halatynda hem ulanyş howpsuzlygyny üpjün etmek üçin ýykylma garşy ulgam bilen üpjün edilen.
6. Awtomatiki kebşirlemegi amala aşyrmak üçin fluks dikeltmek enjamy, kebşirleme kamerasynyň monitory we lazer görkezijisi bar. Işleýän wideo üçin bize e-poçta iberip bilersiňiz.
✧ Esasy aýratynlyklar
| Model | MD 3030 C&B |
| Boom ujundaky ýük göterijilik | 250 kg |
| Dik bum hereketi | 3000 mm |
| Dik bum tizligi | 1100 mm/min |
| Gorizontal bum hereketi | 3000 mm |
| Gorizontal boon tizligi | 175-1750 mm/min WFD |
| Boom ujunda çarpaz slaýd | Motorlaşdyrylan 150*150 mm |
| Aýlanma | ±180° Gulply el bilen |
| Syýahat ýoly | Motorly syýahat |
| Voltaž | 380V±10% 50Hz 3fazaly |
| Dolandyryş ulgamy | Uzakdan dolandyryş 10 metrlik kabel |
| Reňk | RAL 3003 GYZYL+9005 Gara |
| Opsiýalar-1 | Lazer görkezijisi |
| Opsiýalar -2 | Kamera monitory |
| Opsiýalar-3 | Flux dikeltmek maşyny |
✧ Ätiýaçlyk bölekleriniň markasy
1. Sütünli lift tormoz motory we bom üýtgeýän ýygylykly motor Invertek kompaniýasyndan doly CE tassyklanmasy bilen öndürilýär.
2. Üýtgeýän ýygylykly sürüji Schneider ýa-da Danfoss tarapyndan öndürilýär, CE we UL tassyklanmasy bilen.
3. Kebşirleme sütüniniň ähli ätiýaçlyk bölekleri birnäçe ýyl soň soňky ulanyjynyň ýerli bazarynda heläkçilik bilen döwülen bolsa, aňsatlyk bilen çalşyrylyp bilner.
✧ Dolandyryş ulgamy
1. Iş howpsuzlygyny üpjün etmek üçin ýykylma garşy ulgamy bolan sütünli bom lift. Ähli sütünli bomlar soňky ulanyja eltip bermezden öň ýykylma garşy ulgamy synagdan geçirdi.
2. Syýahat arabasy, şeýle hem, syýahatyň ýykylmazlygyny üpjün etmek üçin relslerde syýahat howpsuzlyk ilgegi bilen bilelikde.
3. Her bir sütün bumy energiýa çeşmesi platformasy bilen üpjün edilen.
4.Flux dikeltmek enjamy we energiýa çeşmesi bilelikde ulanylyp bilner.
5. Sütünli bum, bumy ýokary / aşak / öňe we yza hereket etmek, şeýle hem öňe we yza hereket etmek üçin bir uzakdan dolandyryş gutusy bilen üpjün edilýär.
6. Eger sütün ştangasy ARWA energiýa çeşmesi bilen birleşdirilen bolsa, uzakdan işleýän gutu hem kebşirlemegi başlatmak, kebşirlemegi bes etmek, simi bermek we simi yzyna gaýtarmak ýaly funksiýalara eýedir.
✧ Öňki taslamalar
“WELDSUCCESS” önüm öndüriji hökmünde biz asyl polat plitalary kesmek, kebşirlemek, mehaniki işläp taýýarlamak, deşikleri burawlamak, ýygnamak, boýamak we soňky synaglardan başlap, kebşirleme sütunynyň bomuny öndürýäris.
Şeýlelik bilen, biz ISO 9001:2015 hil dolandyryş ulgamymyzyň çäklerinde geçirilýän ähli önümçilik prosesini gözegçilikde saklarys we müşderilerimiziň ýokary hilli önümleri almagyny üpjün ederis.








